fbpx
6 lutego 2024

Jak sprawdzić licencję oprogramowania ZWSOFT (ZW3D lub ZWCAD)?

8 stycznia 2021
volumill_obraz_15

Migracja Danych

9 grudnia 2020
program 3d instalacja

Problem z uruchomieniem ZW3D

16 kwietnia 2020

Przywracanie ustawień fabrycznych ZW3D oraz kroki poprawiające stabilność

4 lipca 2019
ZW3D 2019 - 6 trików w ZW3D 2019 CAM dla większej efektywności obróbki

6 trików w ZW3D 2019 CAM dla większej efektywności obróbki

6 trików w ZW3D 2019 CAM dla większej efektywności obróbki ZW3D 2019 i jego wersja SP są dostępne ze znaczną liczbą nowych funkcji i ulepszeń.   1. Płynniejsze przejścia w […]
7 lutego 2019
Opcja 3D w panelu sterowania Intel

Praca w CAD/CAM ze zintegrowaną kartą grafiki Intel

25 lipca 2018
ZW3D CAD/CAM. Wstawianie szkicu 2d na płaszczyźnie

ZW3D CAD/CAM – dodatkowa płaszczyzna i szkic pod kątem.

18 marca 2016
ZW3D CAD/CAM

Rodzaje licencji w ZW3D

Poniżej przedstawiamy rodzaje licencji dostępnych dla programu ZW3D CAD/CAM. Należy pamiętać o tym, że licencja musi być aktywowana przed rozpoczęciem pracy niezależnie od jej rodzaju. Nie ma możliwości wprowadzenia licencji tuż przed zapisem projektu, ponieważ każda zmiana lub aktywacja licencji wiąże się z ponownym uruchomieniem programu!
3 listopada 2015
ZW3D CAD/CAM

Łatka dotycząca importu dla ZW3D 2015SP

Chcemy poinformować wszystkich użytkowników ZW3D 2015SP o pojawieniu się powyższej łatki. Umożliwia ona importowanie plików rodzimych z najnowszych wersji programów: SolidWorks, CreO, NX, Inventor i Catia. Dlatego jeżeli ktoś z Was miał problem z otwarciem np. pliku z SolidWorks 2015, powinien zainstalować ten patch.
27 sierpnia 2014
amd3

Błąd sterownika karty graficznej podczas działania w ZW3D (AMD)

Jeżeli w trakcie korzystania z programu ekran zrobi się czarny i pojawi się poniższy komunikat lub program ZW3D pomimo dedykowanej karty graficznej pracuje na zintegrowanej warto zastosować poniższe rozwiązanie.
13 marca 2014
Zmiana trybu zarządzania energią

Błąd sterownika karty graficznej podczas działania w ZW3D

Błąd sterownika karty graficznej podczas działania w ZW3D Jeśli system Windows informuje Cię o błędzie z poniższego artykułu to możesz samodzielnie go naprawić.
12 lutego 2014
Mysz i manipulator

Nawigacja w ZW3D dla myszy komputerowej i manipulatora

Operowanie manipulatorem 3D jest dużo wygodniejsze niż używanie myszy i znacznie bardziej płynne. Manipulator 3D ma sześć stopni swobody, co umożliwia użytkownikom przemieszczanie i obracanie modelu w kilku kierunkach jednocześnie. Zatwierdzanie i wywoływanie operacji jest na stałe przypisane do ŚPM, warto więc używać również myszki.
30 października 2013
Błąd systemu przy uruchamianiu programu CAD

Instalacja i użytkowanie ZW3D CAD/CAM z programem antywirusowym

Jest kilka uniwersalnych wskazówek użytecznych podczas instalacji oprogramowania ZW3D CAD/CAM – wszystkie proste i do zrobienia paroma kliknięciami myszki. Pomijamy sytuację, w której przedwcześnie zostanie zakończone pobieranie pliku instalacyjnego – wtedy rozwiązaniem jest po prostu ściągnięcie od nowa pliku i ten problem mamy z głowy.
16 września 2013
Zmiana domyślnego procesora graficznego

ZW3D i dwie karty graficzne

ZW3D i dwie karty graficzne: zintegrowana i dedykowana   Większość sprzedawanych notebooków w tym momencie jest wyposażonych w dwie karty graficzne: dedykowaną i zintegrowaną. Niestety dla mniej zaawansowanych użytkowników komputerów, […]
27 sierpnia 2013
Antywirus zakładka skanowanie i zagrożenia

Rozwiązanie problemu z uruchamianiem TransMagic’a

Rozwiązanie problemu z uruchomieniem TransMagic’a Jeżeli wystąpią problemy z uruchomieniem i działaniem progamu TransMagic, w tym artykule znajdą Państwo rozwiązania tego problemu. Jest on ściśle związany z programem antywirusowym, więc […]
5 czerwca 2015
Indywidualne szablony rysunkowe w ZW3D CAD/CAM 2013

Definiowanie indywidualnych szablonów rysunkowych w ZW3D 2013

Aby stworzyć własny arkusz rysunkowy z określonymi właściwościami rysunkowymi takimi jak: wygląd tabeli rysunkowej, wymiarów, itd., zaczynamy od uruchomienia programu ZW3D z prawami administratora. W tym celu klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonie ZW3D i wybieramy: Uruchom z prawami administratora (w Windows’ie XP: Uruchom jako…, a później wybieramy administrator).