fbpx

SimLab Composer

Sim Lab program 3D do wizualizacji i animacji

SimLab Composer

Sim LabComposer jest samodzielną aplikacją do wizualizacji 3D i łączy wszystkie narzędzia potrzebne inżynierom i architektom. Program SimLab został opracowany w zrozumiałym dla projektantów języku i ukierunkowany na Klienta w celu tworzenia efektownych wizualizacji, bardzo realistycznych renderów, animacji i prezentacji. Dzięki niemu możliwe jest także tworzenie obrazów w technologii VR.

To najlepsze narzędzie do budowania scen tworzenia spektakularnych renderów i udostępniania modeli 3D w PDF 3D, WebGL i iOS/Android.

Oprogramowanie do realistycznych wizualizacji

SimLab jest narzędziem, które służy do tworzenia niezwykle realistycznych wizualizacji produktów, projektów oraz budynków. Pozwala na tworzenie nie tylko obrazów, ale również całych animacji, które mogą uatrakcyjnić prezentację oraz przedstawienie projektu szerszemu gronu odbiorców. .Jedną z największych zalet oprogramowania jest to, że posiada ono bardzo dużą bazę gotowych modeli, dzięki którym możliwe jest przyspieszenie pracy. Dodatkowa możliwość i ogromna zaleta to sterowanie światłem. W wyższej wersji oprogramowania dostępna jest również obszerna biblioteka różnorodnych materiałów oraz zaawansowane ustawiania światła.

simlab compser

VR – nowa technologia w zasięgu Twojej ręki

Oprogramowanie do wizualizacji SimLab sprawdzi się doskonale również do pracy z technologią VR. Wirtualna rzeczywistość przeniesie Twoje projekty w całkiem inny wymiar. Widz całkowicie przenosi się w świat, który został stworzony przez najnowsze technologie dzięki wykorzystaniu specjalnych gogli oraz słuchawek – wtedy osoba oglądająca nie ma kontaktu z bodźcami z zewnątrz. Jest to możliwe również dzięki aplikacjom 360 oraz filmom tworzonym na potrzeby VR. To właśnie w tym miejscu przydaje się oprogramowanie do wizualizacji – pozwala ono na tworzenie takich obrazów, ale widz miał wrażenie, że jest to świat rzeczywisty. I SimLab to potrafi.

Zobaczcie jacht wykonany z wykorzystaniem technologii VR – brakuje tylko gogli i słuchawek, ale też robi wrażenie, prawda?

Możliwości SimLab Composer

Korzyści z oprogramowanie do wizualizacji:

  • możliwość prezentacji idei, pomysłów, modeli 3D Klientom i Kadrze Zarządzającej – dzięki temu zrobisz dobre wrażenie, zaskoczysz efektami i w sposób ciekawy pokażesz swoje projekty
  • proste opracowanie dokumentacji projektu, dzięki czemu zaoszczędzisz czas
  • łatwe udostępnianie efektów pracy – dzielenie się projektami z Działem Technicznym oraz innymi pracownikami firmy
  • profesjonalna funkcja renderingu –  tworzenie realistycznych obrazów w czasie rzeczywistym
  • możliwość tworzenia animacja renderowanych modeli – przekształcanie obiektów, zmiana światła, tekstury i widoczności
  • tworzenie symulacje – poglądowe symulacje fizycznych i mechanicznych ruchów modeli
program do wizualizacji
oprogramowanie do wizualizacji

Video przewodniki SimLab Composer

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź i zasubskrybuj nasz kanał!