fbpx

Wypróbuj nasze oprogramowanie lub umów się na prezentację możliwości ZW3D CAD/CAM

Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane. Oddzwonimy na podany numer telefonu najszybciej jak to będzie możliwe.
  Rozwiń

  ZW3D CAD/CAM

  Biuro Obsługi Klienta

  ul. Jakobinów 23

  02-240 Warszawa

  info@zw3d.com.pl

  Godziny otwarcia

  (w dni 24.12.2021 oraz 7.01.2022 biuro będzie nieczynne)

  Poniedziałek – Piątek

  8:00 – 16:00

  Dział handlowy

  +48 22 846 21 50 wew. 205 – 209

  Dział techniczny

  +48 22 846 21 50 wew. 210 – 213

  Skanery 3D Kontakt

   

   

   

  3D MASTER istnieje na rynku od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w dziedzinach takich jak m.in. przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo czy grafika komputerowa.

  3D MASTER świadczy także usługi doradztwa technicznego oraz szeroki zakres specjalistycznych szkoleń. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na kompleksową realizację wdrożeń.

  Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania . Żeby skontaktować się z nami wystarczy zadzwonić pod jeden z podanych niżej numerów, przesłać pod wskazany adres wiadomość e-mail lub wypełnić Formularz Kontaktowy dostępny na dole strony – skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

  Technologia 3D

  Technologia 3D to dziedzina, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców na całym świecie. Nie tylko szeroko pojęta medycyna, przemysł czy architektura, ale również sztuka, design i moda są obszarami, w których zarówno skanowanie jak i druk 3D odnajduje swoje przeznaczenie i stopniowo wypiera przestarzałe metody pracy. Jednym z najbardziej spektakularnych osiągnięć tej technologii jest prototypowanie 3D, które na przestrzeni ostatnich lat znacząco zmieniło swoje oblicze dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu 3D.

  Pomysł, technologia 3D, realizacja

  Kompleksowa obsługa klientów w zakresie szeroko pojętej Technologii 3D to nasza misja i pasja. Oprócz dystrybucji programów oraz usług projektowych w naszej ofercie znajdują się również drukarki 3D oraz skanery 3D.