Wypróbuj nasze oprogramowanie lub umów się na prezentację możliwości ZW3D CAD/CAM

Wystarczy, że zostawisz nam swoje dane. Oddzwonimy na podany numer telefonu najszybciej jak to będzie możliwe.
Rozwiń

ZW3D CAD/CAM

Biuro Obsługi Klienta

ul. Jakobinów 23

02-240 Warszawa Włochy

info@zw3d.com.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek

8:00 – 17:00

Dział handlowy

+48 22 846 21 50 wew. 205 – 209

Dział techniczny

+48 22 846 21 50 wew. 210 – 213

Skanery 3D Kontakt

 

 

 

3D MASTER istnieje na rynku od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania z zakresu wykorzystania technologii 3D w dziedzinach takich jak m.in. przemysł, inżynieria odwrotna, nauka i edukacja, medycyna, muzealnictwo czy grafika komputerowa.

3D MASTER świadczy także usługi doradztwa technicznego oraz szeroki zakres specjalistycznych szkoleń. Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie na kompleksową realizację wdrożeń.

Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania . Żeby skontaktować się z nami wystarczy zadzwonić pod jeden z podanych niżej numerów, przesłać pod wskazany adres wiadomość e-mail lub wypełnić Formularz Kontaktowy dostępny na dole strony – skontaktujemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

Technologia 3D

Technologia 3D to dziedzina, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem przedsiębiorców na całym świecie. Nie tylko szeroko pojęta medycyna, przemysł czy architektura, ale również sztuka, design i moda są obszarami, w których zarówno skanowanie jak i druk 3D odnajduje swoje przeznaczenie i stopniowo wypiera przestarzałe metody pracy. Jednym z najbardziej spektakularnych osiągnięć tej technologii jest prototypowanie 3D, które na przestrzeni ostatnich lat znacząco zmieniło swoje oblicze dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii z zakresu 3D.

Pomysł, technologia 3D, realizacja

Kompleksowa obsługa klientów w zakresie szeroko pojętej Technologii 3D to nasza misja i pasja. Oprócz dystrybucji programów oraz usług projektowych w naszej ofercie znajdują się również drukarki 3D oraz skanery 3D.