fbpx

Pobierz ZW3D – najnowsza wersja

Przetestuj bezpłatnie najnowszą wersję ZW3D CAD/CAM!

Najnowsza wersja została udoskonalona i zgodnie z życzeniami użytkowników wprowadzono nowe, użyteczne funkcje.

Wystarczy, że wpiszesz swoje dane w formularz kontaktowy poniżej, a na Twój adres email prześlemy indywidualny link do pobrania próbnej wersji programu.

Program CAD/CAM

Projektowanie 3D w programie ZW3D jest bardzo proste! Nasz system CAD/CAM jest w pełni intuicyjny oraz przejrzysty, dzięki czemu praca nad danym projektem staje się o wiele bardziej efektywna.

Możliwości ZW3D CAD/CAM

Projektowanie 3D w ZW3D jest bardzo elastyczne i daje użytkownikow wiele elastycznych rozwiązań, dzięki czemu oprogramowanie można użytkować w zróżnicowanych projektach 3D. Program CAD/CAM wykorzystywany jest w:

 • modelowaniu 3D bryłowym
 • modelowaniu 3D powierzchniowym
 • tworzeniu dokumentacji 2D
 • tworzeniu złożeń
  Administratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02¬240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
  Rozwiń

  Wymiana danych w ZW3D

  Dla użytkownika korzystającego z programu CAD/CAM bardzo istotną funkcjonalnością jest wymiana danych. Program CAD/CAM umożliwia lepszą współpracę projektowania 3D. ZW3D gwarantuje bezpośredni odczyt i edycję modeli 3D z innych systemów CAD (w tym CATIA, Inventor, NX , Creo czy Solidworks).  Dodatkowo, projektant ma możliwość importowania i eksportowania plików w formatach STEP, STL, GES, Parasolid, DWG, DXF i SAT.

  oprogramowanie do projektowania 3D 2023

  Odkryj świat zintegrowanego systemu CAD/CAM

  ZW3D zapewnia zintegrowany system CAD/CAM, który zaspokoi Twoje potrzeby od projektowania do wytwarzania

  CAD

  Poznaj innowacyjne metody projektowania

  Formy

  Zaspokajaj zróżnicowane potrzeby w zakresie projektowania form

  CAM

  Wytwarzaj w sposób wydajny i niezawodny

  ZW3D

  Zintegrowany i ekonomiczny system CAD/CAM

  ZW3D – zintegrowany system CAD/CAM zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby całego procesu wdrażania produktu na rynek. Oferuje najszybsze jądro do projektowania hybrydowego, podziału niebryłowych modeli i inteligentnej obróbki CNC od 2 do 5 osi. Przynosi klientom wiele korzyści, takich jak obniżenie kosztów, zoptymalizowanie przepływu prac projektowych i zwiększenie wydajności.

  zw3d cad

  Moduł CAD

  Poznaj innowacyjne metody projektowania

  ZW3D CAD poszerza możliwości projektowania produktów dzięki wydajnej wymianie danych, unikalnemu modelowaniu hybrydowemu Bryła-Powierzchnia, zarządzaniu plikami wielu obiektów, niezawodnym narzędziom do weryfikacji produktów itp.

  Moduł do Form

  Zaspokajaj zróżnicowane potrzeby w zakresie projektowania form

  ZW3D Mold zajmuje się całkowitym procesem projektowania formy, zapewniając wysokiej jakości import danych, inteligentne naprawianie modeli, unikalne rozdzielenie form nie będących bryłami, rozbudowaną bibliotekę korpusów i części standardowych, praktyczne projektowanie elektrod, wydajną dokumentację 2D itp.

  zw3d moduł cad program 3d
  zw3d moduł cad

  Moduł CAM

  Wytwarzaj w sposób wydajny i niezawodny

  ZW3D CAM to kompleksowe i łatwe w użyciu rozwiązanie do obróbki CNC, oferujące frezowanie od 2 do 5-osi, toczenie, wiercenie oraz różne strategie obróbcze w celu realizacji wydajnej i wysokiej jakości obróbki.

  Nowe funkcje wersji ZW3D 2023

  Zw3d program 3D
  zw3d g3
  zw3d projektowanie form

  Przyjemniejsze doświadczenie użytkowania

  Ciągłość G3

  Zoptymalizowany moduł projektowania form

  Dodaj często używane polecenia do funkcji gestów myszą oraz na pasku skrótów, aby zwiększyć wydajność projektowania.

  Z łatwością twórz ciągłe powierzchnie G3, aby osiągnąć wyższą jakość projektowanych produktów.

  Tworzenie form jest teraz znacznie łatwiejsze dzięki bardziej intuicyjnemu procesowi projektowania form i wielu nowym standardowym częściom.

  program 3d symulacje
  funkcja zmierz w programie 3d
  widok rozstrzelony w zw3d

  Symulacja strukturalna

  Szybsze obliczanie operacji zgrubnych QuickMill™

  Ulepszone funkcje widoku rozstrzelonego

  Szybko przeprowadzaj analizy dynamiki strukturalnej, statyczne, modalne oraz analizy wymiany ciepła dzięki nowo dostępnemu dodatkowi ZW3D Structural.

  Przyspiesz czas obliczeń dla zgrubnych operacji QuickMill™ średnio o 70%.

  Dodano kilka nowych funkcji przyspieszających tworzenie widoków rozstrzelonych, takich jak automatyczny widok rozstrzelony i ponowne użycie widoku rozstrzelonego.