fbpx

Witamy serdecznie w dziale WSPARCIE TECHNICZNE Programu ZW3D CAD/CAM

Jeżeli masz problem z użyciem jakiejś funkcji programu ZW3D CAD/CAM, trudność sprawia Ci rysowanie 2D, modelowanie parametryczne CAD, nie wiesz jak generować ścieżki narzędzia CAM, chcesz sporządzić dokumentację 2D lub masz inne pytanie natury technicznej – skorzystaj z naszego wsparcia.

Hot e-mail

Zdalna pomoc online z zakresu CAM i CAD dostępna dla wszystkich użytkowników ZW3D, posiadających dostęp do tej usługi.

Aby skontaktować się z nami drogą mailową, napisz na adres: wsparcie@3dm.pl.

W wiadomości prosimy o dokładne opisanie problemu i jeżeli to możliwe o dołączenie pliku, w którym występuje problem. Załączony plik na pewno przyspieszy zdiagnozowanie i rozwiązanie zaistniałego problemu, a niekiedy może okazać się niezbędny.

Wsparcie online – zdalny pulpit

Wsparcie on-line wymaga użycia programu Anydesk. Program umożliwia osobom pracującym w dziale technicznym  3D MASTER bezpieczne połączenie się przez Internet z  komputerem klienta i udzielenie natychmiastowej pomocy.

Aby połączyć się z działem technicznym wystarczy kliknąć w ten link.

Jeżeli spotkanie nie jest zaplanowane zadzwoń pod numer:

+48 (22) 846 21 50 lub + 48 515 581 628

Baza wiedzy  ZW3D CAD/CAM

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz rozwiązania zagadnień z zakresu CAD i CAM znajdują się w zakładce Baza Wiedzy. Wiele nurtujących, często powtarzających się pytań i problemów zostało opisane przez naszych pracowników i szczegółowo wyjaśnione w przygotowanych materiałach.

Jeśli w przygotowanych materiałach nie odnajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie – zapraszamy do kontaktu z Działem Technicznym.