fbpx

Łatka dotycząca importu dla ZW3D 2015SP

ZW3D CAD/CAM

Łatka – patch – import plików dla ZW3D 2015SP

logo zw3d wektorowe200x77px

Chcemy poinformować wszystkich użytkowników ZW3D 2015SP o pojawieniu się powyższej łatki. Umożliwia ona importowanie plików rodzimych z najnowszych wersji programów: SolidWorks, CreO, NX, Inventor i Catia. Dlatego jeżeli ktoś z Was miał problem z otwarciem np. pliku z SolidWorks 2015, powinien zainstalować ten patch.

Łatkę można pobrać z poniższych  linków:

Wersja 32-bitowa – nie wspierana

Wersja 64 bitow

Program instalacyjny łatki (patch) powinien być uruchomiony zgodnie z prawami administratora. Instalator sprawdza w tle wersję programu, co powoduje opóźnienie uruchomienia się programu.

Aby samodzielnie przetestować program 3D zapraszamy do pobrania najnowszej wersji ze strony:https://zw3d.com.pl/najnowsza-wersja/

Testowanie programu 3D CAD/CAM jest bezpłatne i bez zobowiązań. Darmowy okres testowania obejmuje 30 dni od momentu zainstalowania i uruchomienia programu 3D.

 

ZW3D CAD/CAM to zintegrowany program do projektowania 3D i generowania obróbki CAM na maszyny numeryczne. Posiada specjalne moduły do arkuszy blach, elementów konstrukcji spawanych jak również do projektowania form i tłoczników. W przypadku modułów CAM program obsługuję frezarki CNC i tokarki CNC. Programujemy maszyny od 2 do 5 osi płynnych. Zapraszamy do współpracy!