fbpx

Jak sprawdzić licencję oprogramowania ZWSOFT (ZW3D lub ZWCAD)?

Jak sprawdzić licencję oprogramowania ZWSOFT (ZW3D lub ZWCAD)?

Często pojawiają się pytania, jak sprawdzić czy licencja oprogramowania ZWCAD lub ZW3D jest „wolna” (czy nie została aktywowana na innym komputerze, czy została zwolniona przez producenta, czy nie została na komputerze w domu itp.).

Każda osoba, która posiada kod licencyjny programu ZW3D lub ZWCAD może to sprawdzić samodzielnie na dowolnym komputerze z dostępem do Internetu.

Oto kolejne kroki:

1. Wejdź na poniższą stronę:

Sprawdź swoją licencję ZW3D/ZWCAD

2. Wprowadź numer licencji w polu Activation ID:

3. Kliknij Manage Entitlements, aby zobaczyć czy licencja jest wolna (Copies left – ile dostępnych do użycia) i do kiedy jest ważna (Expiration):

Jeśli licencja jest już wolna, wtedy nie będzie informacji o aktywacji w zakładce Manage Licenses:

4. Jeśli licencja jest już aktywowana, w pierwszej zakładce będziemy mieli tylko informację, że pozostało 0 kopii („0 kopies left”) i nie da się jej ponownie aktywować:

W drugiej zakładce możemy wtedy sprawdzić co to za wersja, ile było aktywacji (jeśli była na wiele stanowisk), datę aktywacji (Fulfill date), datę wygaśnięcia (Espiration date) itp.:

5. Po zakończeniu warto się wylogować:

Uwaga!

Po wylogowaniu system domyślnie zmienia zakładkę na inny typ logowania. W celu ponownego zalogowania należy wybrać opcję “Activation ID”: