fbpx

ZW3D – Od CAD do CAM

Dziękujemy za wejście na stronę!

Jak wiecie z artykułu przeczytanego wcześniej ZW3D CAD/CAM jest programem wszechstronnym, można to wykorzystywać w wielu aspektach, branżach.

W tym momencie możecie za darmo przetestować nasz program – wejdźcie w link poniżej i pobierzcie ZW3D CAD/CAM!

 

ZW3D

Zintegrowany i ekonomiczny system CAD/CAM

ZW3D – zintegrowany system CAD/CAM zaprojektowany tak, aby zaspokoić potrzeby całego procesu wdrażania produktu na rynek. Oferuje najszybsze jądro do projektowania hybrydowego, podziału niebryłowych modeli i inteligentnej obróbki CNC od 2 do 5 osi. Przynosi klientom wiele korzyści, takich jak obniżenie kosztów, zoptymalizowanie przepływu prac projektowych i zwiększenie wydajności.

zw3d cad

Moduł CAD

Poznaj innowacyjne metody projektowania

ZW3D CAD poszerza możliwości projektowania produktów dzięki wydajnej wymianie danych, unikalnemu modelowaniu hybrydowemu Bryła-Powierzchnia, zarządzaniu plikami wielu obiektów, niezawodnym narzędziom do weryfikacji produktów itp.

Moduł do Form

Zaspokajaj zróżnicowane potrzeby w zakresie projektowania form

ZW3D Mold zajmuje się całkowitym procesem projektowania formy, zapewniając wysokiej jakości import danych, inteligentne naprawianie modeli, unikalne rozdzielenie form nie będących bryłami, rozbudowaną bibliotekę korpusów i części standardowych, praktyczne projektowanie elektrod, wydajną dokumentację 2D itp.

zw3d moduł cad program 3d
zw3d moduł cad

Moduł CAM

Wytwarzaj w sposób wydajny i niezawodny

ZW3D CAM to kompleksowe i łatwe w użyciu rozwiązanie do obróbki CNC, oferujące frezowanie od 2 do 5-osi, toczenie, wiercenie oraz różne strategie obróbcze w celu realizacji wydajnej i wysokiej jakości obróbki.

 Masz pytania?

Napisz do nas!
    Rozwiń