fbpx

Zaawansowane oprogramowanie do tworzenia elektrod

baner elektrody zw3d cad cam

Poznajcie zaawansowane narzędzie do tworzenia elektrod!

Rozwiążcie swoje dylematy związane z projektowaniem i tworzeniem elektrod za pomocą jednego narzędzia!

elektrody projekt

Wypróbujcie naszą propozycję i przekonajcie się, że tworzenie elektrod nie musi być czasochłonne! W połączeniu z oprogramowanie CAD/CAM dacie radę z każdym wyzwaniem!  Administratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02¬240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
  Rozwiń

  Czym jest elektroda?

  Jest to element tnący “nożem” maszyny do elektrodrążenia, a jego znaczenie jest takie samo jak frezu dla maszyny CNC – umożliwia on wykonanie potrzebnych i zaprojektowanych części. Elektrody służą zwykle do wycinania jednego, określonego elementu. Co ważne, proces projektowania elektrod jest niezwykle skomplikowany, dlatego potrzebne jest narzędzie, które skróci ten czas do minimum i pozwoli wykorzystać go w całkowicie innym celu!

  Co możecie zyskać dzięki oprogramowaniu do tworzenia elektrod? 

  • Nie pominiecie stworzenia elektrod dla ukrytych bądź niewidzialnych obszarów, które pojawiają się dopiero po wykonaniu EDM!
  • Unikniecie powtarzania prostych korków przy modelowaniu – nawet dla nieskomplikowanych kształtów elektrod!
  • Poradzicie sobie z dużą ilością elektrod!
  • Skrócicie znacznie czas projektowania elektrod i będzie mogli go przeznaczyć na całkowicie coś innego!
  • A jak wiadomo – czas to pieniądz! Oszczędność czasu pozwoli Wam zaoszczędzić środki wasze i waszej firmy!

   

  Jeśli czujecie, że spotkaliście się z zagadnieniami przedstawionymi powyżej – to nasza propozycja jest dla Was! Poznajcie proces projektowania elektrod czytając nasz artykuł! Kliknijcie button poniżej, aby go poznać!

  Wykonuj zadania za pomocą jednego zestawu narzędzi!

  Dzięki wyspecjalizowanym funkcjom modelowania elektrod, tworzenia półfabrykatów, generowania BOM-u elektrody i generowania rysunków, oprogramowanie może zaspokoić Wasze potrzeby w zakresie całego procesu projektowania elektrod, oszczędzając czas na przełączanie między różnymi rozwiązaniami projektowymi. Korzystajcie z jednego dodatku i poznajcie jego niesamowite zalety!