fbpx

Ostatni raz w tym roku skorzystaj z promocji na ZW3D CAD/CAM

Wejdź w Nowy Rok z najnowszą wersją ZW3D CAD/CAM!

 

Z przyjemnością ogłaszamy specjalną promocję na zakup nowych licencji oraz aktualizacji oprogramowania ZW3D CAD/CAM. Oto główne korzyści, które czekają na Ciebie podczas tej wyjątkowej oferty:

 

25% rabatu na nowe licencje

Skorzystaj z 25% zniżki na zakup nowych licencji ZW3D CAD/CAM, promocją objęte są moduły ZW3D Standard, Professional, Premium, 2x Machining i 3x Machining. Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym inżynierem, projektantem czy technologiem, ZW3D to idealne rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

 

Aktualizacje starszych licencji w cenie usługi utrzymania

W ramach tej promocji, cenę aktualizacji Twojej licencji obniżamy do ceny usługi utrzymania posiadanego modułu. Bądź zawsze o krok przed konkurencją, korzystając z najnowszych funkcji i udoskonaleń ZW3D. Dzięki aktualizacjom, będziesz mógł eksplorować nowe możliwości i zwiększać efektywność swojej pracy.

 

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 15 listopada 2023 do 20 grudnia 2023. To niepowtarzalna okazja, aby uzyskać profesjonalne narzędzia CAD/CAM w konkurencyjnej cenie. Nie zwlekaj – skorzystaj z promocji już teraz!

 

Jak skorzystać z oferty?

Aby skorzystać z promocji możesz wysłać zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem 22 846 21 50

 

Rozpocznij nową erę projektowania z ZW3D!
    Rozwiń