fbpx

O ZWSOFT

Ośrodki Rozwojowe ZWSOFT

Ośrodki Rozwojowe ZWSOFT

ZWSOFT – Światowy dostawca programów CAD/CAM

ZWSOFT (ZWCAD Software, Ltd.) to światowej sławy dostawca rozwiązań CAD/CAM. Firma może poszczycić się liczbą ponad 320.000 Klientów w 80 krajach na cały świecie. Wysoka jakość usług i standardów w procesie wdrożenia systemu ZW3D i ZWCAD wpływają na bardzo dobrą reputację firmy w branży inżynierskiej CAD/CAM do AEC i MCAD. Firma ZWSOFT stworzyła oprogramowanie do projektowania 3D, które zaspokaja oczekiwania rynku 2D i 3D. Kluczowymi Klientami firmy ZWSOFT korzystającymi z nowoczesnych rozwiązań 3D są m.in. Siemens, Sony Ericsson, Panasonic, Carrefour, Saint-Gobain.

ZWSOFT posiada 4 ośrodki badawczo-rozwojowe, które nieustannie czuwają nad rozwojem innowacyjnych rozwiązań oprogramowania CAD CAM:

Ośrodki Rozwojowe ZWSOFT

Zespół ZWSOFT stanowi liczne grono fachowców, inżynierów praktyków, konstruktorów i szkoleniowców poszukujących jak najlepszych i skutecznych rozwiązań CAD CAM celem doskonalenia programów ZW3D i ZWCAD.

Firma 3D Master jest partnerem biznesowym ZWSOFT i Autoryzowanym Gold Resellerem orpogramowania ZW3D CAD/CAM. Dzięki wieloletnim doświadczeniom i ambitnym, innowacyjnym planom rozwoju również Państwo mogą cieszyć się programami 3D optymalnie dopasowanymi do potrzeb i oczekiwań użytkowników. 

 Zespół ZWSOFT