fbpx

Masz oprogramowanie 3D? Poznaj ZWCAD Mechanical!

Masz program 3D?

Zapytaj o ofertę specjalną na ZWCAD Mechanical.

Przygotowaliśmy dla Państwa specjalna ofertę na oprogramowanie do obróbki 2D stworzone specjalnie dla branży mechanicznej – ZWCAD Mechanical. Oprogramowanie to posiada bogate biblioteki normaliów i symboli, które pomogą w najbardziej skomplikowanych projektach. Zaawansowane narzędzia do tworzenia rysunków usprawniają i przyspieszają prace, a generatory wałów i przekładni pozwalają na sprawne tworzenie gotowych elementów.

Najważniejsze funkcje oprogramowanie ZWCAD Mechanical! 

Biblioteka normaliów i symboli

Oprogramowanie ZWCAD posiada bogatą bibliotekę normaliów i symboli, która ułatwi proces tworzenia dokumentacji oraz rysunków technicznych. Dzięki gotowym elementom czas, który będziesz musiał poświęcić stanie się znacznie krótszy. Biblioteka zawiera nie tylko typowe elementy z branży mechanicznej takie jak jak śruby czy podkładki, ale również bardziej zaawansowane elementy jak np. całe łożyska. Znajdą się tam również elementy maszyn, jak smarownice czy cały zespół jak np. reduktor. Biblioteka symboli zawiera setki symboli najczęściej używanych w przemyśle – od symboli związanych z ruchem czy gotowymi częściami, poprzez symbole elektryczne, hydrauliczne, aż do symboli struktur.

Zaawansowane narzędzia adnotacji i wymiarowania

Jest to cała gama poleceń, który są przydatne w szybkim oznaczaniu rysunków niezależnie od tego, czy zostały one stworzone w ZWCAD Mechanical czy są zaimportowane z innego oprogramowania.  Automatyczne oznaczenia wykończenia powierzchni czy oznaczenia tolerancji kształtu i położenia pozwolą na szybkie tworzenie rysunków wykończeniowych, a oznaczenia spoin czy tolerancja pasowania otworów pozwoli na wygenerowanie rysunku zgodnie technologicznie w sposób łatwy i przyjemny dla użytkownika.

Wypróbuj bezpłatnie ZWCAD Mechanical już dziś i poznaj jego możliwości!

Już dziś możesz skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego na ZWCAD Mechanical – oprogramowanie 2D dla branży mechanicznej i wypróbować jego możliwości! Po okresie próbnym mamy przygotowaną specjalną ofertę dla Klientów posiadających już oprogramowanie 3D! Nie zwlekaj i sprawdź moc ZWCAD Mechanical!    Rozwiń