fbpx

O firmie

ZW3D VAR

ZW3D CAD/CAM w Polsce – 3D MASTER

Firma 3D MASTER jako pierwsza w Polsce w 2008 roku wprowadziła na polski rynek oprogramowanie pod nazwą VX CAD/CAM. Obecnie program nazywa się ZW3D CAD/CAM i oznacza zintegrowany CAD/CAM. ZW3D zapewnia swobodne modelowanie 3D oraz szybkie wytwarzanie CAM. Możemy pochwalić się największym doświadczeniem na rynku polskim oraz największą liczbą wdrożonych stanowisk w Polsce: wdrożyliśmy oprogramowanie ZW3D na różnego typu maszyny CNC z różnymi sterownikami, standardowymi i nietypowymi.

ZW3D VAR ZW3D Authorized Gold Reseller

       ZW3D CAD/CAM – alternatywa dla SolidWorks, Catia, Inventor

3D Master jako pierwsza firma w Polsce otrzymała status VAR (Value Added Reseller – organizacja dodająca wartość do sprzedawanego systemu) oprogramowania ZW3D CAD/CAM. Program ZW3D jest alternatywą dla popularnych programów inżynierskich Solidworks, Catia, Inventor, Rhino.

Obecnie jako jedyni w Polsce posiadamy najwyższy status GoldReseller ze względu na wysoką jakość oraz najwyższe standardy pracy. Aktywnie współpracujemy z producentem –  międzynarodową korporacją ZWSOFT – w zakresie rozwoju programu ZW3D CAD/CAM.

Co istotne, uważnie testujemy wszystkie kolejne wersje programu przed ich premierą rynkową. Wszelkie uwagi i sugestie naszych Klientów i użytkowników ZW3D oraz nasze własne dotyczące działania programu przekazujemy producentowi, który następnie udoskonala i usprawnia kolejne wydania programu. Nasi eksperci piszą również specjalne aplikacje do programu dostosowane do potrzeb Klientów. Oprogramowanie ZW3D wykorzystaliśmy także, w połączeniu z symulatorem maszyn CNC, do obróbki frezowania robotem przemysłowym.

Nauka i wsparcie dla oprogramowania ZW3D

Zajmujemy się tłumaczeniem programu ZW3D CAD/CAM na język polski. Opracowujemy także samouczki oraz podręczniki, które pozwalają na łatwiejsze zdobycie wiedzy i szybką naukę programu ZW3D. 

Każdy z Klientów jest dla nas równie ważny i każdemu z Państwa zapewniamy indywidualną obsługę starając się sprostać Waszym potrzebom i wymaganiom.

W ofercie 3D Master posiadamy propozycje współpracy skierowane zarówno do małych, rozpoczynających działalność firm, osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw o ugruntowanej na rynku poozycji. Współpraca z naszą firmą polega nie tylko na dostarczaniu rozwiązań do projektowania CAD i tworzenia technologii produkcyjnych CAM. Udzielamy także wsparcia technicznego oraz prowadzimy profesjonalne, indywidualne szkolenia i rozwiązujemy złożone zagadnienia techniczne. Szkolimy, wspieramy, dostarczamy nowoczesne rozwiązania i oferujemy pomoc na każdym etapie pracy.

Optymalizacja pracy w programie ZW3D

W oparciu o wieloletnie doświadczenie z systemami CAD/CAM gwarantujemy, że proghram ZW3D to najlepsze rozwiązanie na rynku programów inżynierskich w relacji  jakości systemu do jego ceny. Żaden inny produkt tak wysokiej klasy nie kosztuje tak mało!!! Chcesz poznawać możliwości programu ZW3D zintegrowany CAD CAM? Dołącz do nas na FACEBOOK!

 Krótka historia ZW3D CAD/CAM …

Oprogramowanie ZW3D powstało w rezultacie połączenia sił VX Corporation z ZWCAD Software Co. Ltd., odnoszącym sukcesy developerem niezawodnego systemu 2D. Celem podjęcia współpracy było stworzenie nowej linii

produktów. ZWSOFT ma dwa ośrodki badawczo-rozwojowe z siedzibą w Chinach i łączą one swoje wysiłki z centrum badawczo-rozwojowym (R&D) na Florydzie w celu udoskonalenia i rozwoju produktu ZW3D.

Sięgając do korzeni oprogramowania ZW3D w roku 1985  firma VX Corporation została założona przez Marka Vorwallera i Forresta Blaira. W 1989 roku korporacja podpisała 4-letni kontrakt z NKK Corp. z Japonii (jeden z

największych światowych producentów stali). Wówczas w 1991 roku wprowadzili do przemysłu pierwszy hybrydowy system CAD/CAM. Od 1994 firma była znana jako Varimetrix, biorąc swą nazwę z „variational geometry” i

„parametric technology” – co oznacza dwa podstawe komponenty jądra programistycznego ZW3D.

 

historia zw3d

 

W tym samym roku (1994) firma VX rozpoczęła współpracę z Samsung Electronics Co. Ltd., rozwijając zaawansowany system CAD/CAM stworzony dla wewnętrznego rozwoju produktów marki Samsung. Rezultatem tej współpracy było stworzenie VX CAD/CAM™. To zaawansowane, zintegrowane rozwiązanie CAD/CAM w marcu 1999 było już dostępne na rynku. System VX CAD/CAM pozwalał projektantom 3D tworzyć hybrydowe modele z dokumentacją 2D, budować formy wtryskowe i posługiwać się inżynierią odwrotną. W 2001 nazwa Varimetrix została skrócona do VX.

Od 25 września 2010 wszystkie produkty VX zostały włączone do nowej linii produktów ZW3D Oprogramowania CAD/CAM. Obecnie ZW3D to zaawansowany program CAD CAM przeznaczony dla inżynierów, konstruktorów i projektantów z wielu sektorów przemysłu, głównie przemysłu mechanicznego, lecz również ciężkiego i lekkiego. ZW3D CAD/CAM to oprogramowanie o przyjaznym dla użytkownika interfejsie, który wyróżnia cena i funkcjonalność.