fbpx

Targi Toolex – przyjdź na targi razem z nami

targi toolex
targi toolex

Targi Toolex – przyjdź na targi razem z nami

Odliczanie do najbliższych targów czas zacząć. Już 2 października rozpoczną się Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi oraz Technologii Toolex. Targi będą trwać od 2 do 4 października. W ciągu tych trzech dni do Sosnowca zjedzie się większa część przedstawicieli branży, aby wymieniać się swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami w tej dziedzinie. Podczas tego niesamowitego wydarzenia nie może o oczywiście zabraknąć zespołu 3D MASTER.

Zaproszenia na targi Toolex od 3D MASTER

Jeżeli chcesz przyjechać na targi Toolex, a nie masz jeszcze zaproszenia, to wystarczy, że do nas napiszesz na adres e-mail: marketing@3dm.pl. Otrzymasz od nas specjalne zaproszenie na targi. Nie zapomnij do nas wpaść – znajdujemy się w pawilonie A, na stoisku 204.

Zoptymalizuj zużycie swoich narzędzi dzięki Volumill w ZW3D

Podczas targów Toolex w Sosnowcu zaprezentujemy nasz najnowszy innowacyjny moduł do programu ZW3D jakim jest Volumill. Dodatek umożliwia użytkownikom zredukowanie kosztów wytwarzania, zwiększenia wydajności i skrócenia wymagań czasu obróbki. Volumill dodatkowo jest w stanie zmniejszyć zużycie narzędzi maszyn, które są odpowiedzialne np. za frezowanie nawet o 800 %, co daje ogromne korzyści dla firm, które zajmują się obróbką materiałów.

Targi Toolex

Targi Toolex są jednym z ważniejszych wydarzeń w branży narzędzi oraz obrabiarek. W tym roku odbędzie się już 11. edycja tego eventu. Targi co roku gromadzą ponad 500 wystawców z 15 krajów, którzy będą reprezentować aż 15 krajów. Jest to niewątpliwa okazja, aby nawiązać nowe kontakty, poznać trendy panujące w Polsce oraz w innych krajach. Należy pamiętać, iż Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex to nie tylko możliwość poznania oferty wystawców, ale również bardzo bogaty program seminariów i prelekcji.

Więcej informacji na temat targó znajduje się na stronie organizatora.
https://www.exposilesia.pl/toolex/pl/