fbpx

Esox automatyka przemysłowa

EsoxCADCAM

EsoxCADCAM

ESOX AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

EsoxCADCAM

 

 Posiadany modył – ZW3D CAD/CAM Premium

O firmie:

MONTAŻ | WDROŻENIA|MODERNIZACJA MASZYN I URZĄDZEŃ

Kilkanaście lat doświadczenia pozwoliło nam wypracować niezawodne know-how, dzięki któremu gwarantujemy naszym Klientom optymalne rozwiązania technologiczne oraz konkretne korzyści biznesowe. Wszystko zaczęło się w roku 1999 , kiedy to nasza firma wzięła udział w kompleksowej instalacji automatyki przemysłowej w zakładach FPT Powertrain Technologies. Następnie jako technicy i inżynierowie pracowaliśmy w branży automatyzacji przemysłu osiągając kolejne poziomy rozwoju zawodowego. W roku 2009 w naszych głowach pojawiła idea, aby ponownie połączyć siły, wykorzystać potencjał oraz wiedzę i przede wszystkim wspólną pasję. Efektem naszych działań było wskrzeszenie firmy pod szyldem ESOX – INDUSTRIAL AUTOMATION.

 

Naszą wizytówką jest profesjonalizm, nowoczesne rozwiązania technologiczne, rzetelność i doświadczenie. Właśnie dzięki tym cechom zdobyliśmy silną pozycję na rynku i zaufanie Klientów, które jest dla nas najwyższym priorytetem.
W ciągu kilkunastu lat wzięliśmy udział w wielu wielkich i małych projektach w całej Europie zapewniając za każdym razem najwyższy standard usług.

https://www.esox-automation.com/

 

 

esoxZW3D

 

List Referencyjny:

Referencje CAD CAM esox