fbpx

Volumill w ZW3D

VoluMill w ZW3D CAD/CAM

VoluMill w ZW3D CAD/CAM

Nowy moduł już dostępny. Zobacz ile czasu zaoszczędzisz podczas obróbki. Wyposażony w technologię szybkiej obróbki zgrubnej ZW3D CAD/CAM może skrócić czas cyklu procesu o 70%. Popularny moduł VoluMill już teraz gwarantuje bezproblemową integrację z ZW3D CAD/CAM. Strategia obróbki zgrubnej zapewnia optymalne ścieżki frezowania i maksymalne usuwanie materiału przy zminimalizowanych czasach skrawania. Wbudowana technologia nie wymaga dodatkowej instalacji, co jest bardzo wygodne bez zakłócania pracy.

Redukcja operacji obróbki nawet do 70%

volumill

Zostaw swoje dane i sprawdź ile możesz zaoszczędzić czasu

Oddzwonimy na podane dane szybciej niż myślisz.  Rozwiń

  Volumill w ZW3D CAD/CAM

  VoluMill to sprawdzona strategia generowania ścieżki narzędzia, która pozwala frezować znacznie szybciej i głębiej niż w przypadku typowych strategii obróbczych. Unikanie gwałtownych zmian kierunku ruchu i kontrolowanie szybkości usuwania materiału może znacząco wydłużyć żywotność narzędzia.

  VoluMill to dodatek do ZW3D CAD/CAM, który dzięki zaawansowanej technologii HSM pozwoli wykonać Twoją pracę szybciej i bardziej ekonomicznie.

  Volumill pomysl

  Zobacz jakie korzyści daje Ci VoluMill w ZW3D CAD/CAM

  VoluMill dla 2 osi

  VoluMill dla 3 osi

  Jak działa Volumill w ZW3D CAD/CAM

  Volumill korzyści

  Naukowo opracowany tor ruchu narzędzia

  Volumill usprawnia ruch narzędzia w materiale wykorzystując nieprzerwany szybki ruch styczny. Technologia ta nie dopuszcza do ruchów po ‘’ostrych” narożnikach co pozwala bezpiecznie podwoić wydajność maszyny i wydłużyć żywotność narzędzia do 800%.

  Szeroko stosowana strategia zmniejszająca koszty produkcji

  VoluMill działa na zarówno na zamkniętym jak otwartym kształcie z dowolną liczbą szczegółów. Rozpoczęcie pracy z dodatkiem Volumill jest łatwe i szybkie. Nie ma żadnych specjalnych wymagań, a jego intuicyjność pozwala na szybkie korzystanie z jego możliwości bez zakłócania bieżącej pracy.

  Volumill narzędzie
  Volumill dłuto

  Inteligentne rozwiązanie automatycznie dobierające wartości prędkości i posuwów

  VoluMill umożliwia programistom stosowanie najbardziej odpowiednich strategii obróbki z automatyczną optymalizacją posuwów i prędkości. VoluMill tworzy ścieżki narzędzia, które usuwają materiał ze stałą wydajnością objętościową. Obciążenie narzędzi skrawających i wrzeciona nigdy nie przekracza limitów zaprogramowanych przez użytkownika, w związku z tym maszyny działają płynniej, a narzędzia nie rozgrzewają się nadmiernie, nawet przy znacznie wyższych prędkościach i posuwie, wydłużając żywotność narzędzia i maszyny.

  VoluMill to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy

  Rozpocznij swoją prace z ZW3D CAD/CAM już dziś i przekonaj jak w łatwy sposób zoptymalizujesz swoją pracę. Skorzystaj z naszego uniwersalnego rozwiązania CAD/CAM dla całego procesu opracowywania produktu lub obiektu. Klienci ZW3D CAD/CAM z modułem VoluMilla oszczędzają nawet 75% na kosztach swoich narzędzi skrawających. Z VoluMillem zmniejszysz liczbę narzędzi do wykonania mniejszą liczbę narzędzi do wykonania tej samej operacji. Ponadto klienci, którzy korzystają już z VoluMilla odnotowują także znaczące oszczędności dzięki zastąpieniu droższych frezów wtykowych mniejszymi, niższymi kosztami, standardowymi frezami z węglików spiekanych.

  volumill oszczędność