fbpx

ZW3D zintegrowany system CAD/CAM

Program 3D, zintegrowany program CAD i CAM – ZW3D CAD/CAM

ZW3D zintegrowany program 3d CAD/CAM

Zgodnie z oczekiwaniami projektantów CAD pracujących na codzień w środowisku CAD oraz technologów opracowujących szereg operacji niezbędnych do przygotowania całego procesu wytwarzania zapraszamy do testosowania programu CAD/CAM ZW3D. Program ZW3D stworzony z myślą o potrzebach dzisiejszych przedsiębiorstw, konstruktorów, producentów i wytwórców zapewnia użytkownikom wygodną i sprawna pracę na każdym etapie zaawansowania projektu.

ZW3D zintegrowany CAD/CAM to inteligentny i intuicyjny system, który nie ustępuję silnej konkurencji najbardziej popularnych programów CAD /CAM będących liderami na polskim rynku. Każda nowa edycja programu ZW3D jest przygotowana po skrupulatnych badaniach rynku oraz analizach i uwzględnieniu sugestii użytkowników. W ten sposób chcemy sprostać Państwa wymaganiom i stworzyć jeden z najlepszych programów CAD/CAM na polskim rynku.

ZW3D system CAD

ZW3D zintegrowany CAD/CAM to najlepsze rozwiązanie dla przemysłu

Projektowanie hybrydowe czyli możliwość projektowania bryłowego i powierzchniowego daje projektantom swobodę działania. System ZW3D wyposażony został w liczne funkcje, które mają usprawnić działanie konstruktorów, wspierać jego pracę w taki sposób, aby projektował w sposób intuicyjny bez skupiania wiekszej uwagi na zagadnieniach technicznych systemu, lecz miał pełną kontrolę nad projektem.

Projektowanie produktów konsumpcyjnych w ZW3D
Modelowanie hybrydowe w module CAD w ZW3D
ZW3D CAD/CAM w motoryzacji
Prototypy w ZW3D CAD/CAM
Formy wtryskowe w ZW3D CAD/CAM
Wytwarzanie CAM za pomocą ZW3D

Skuteczna i tania obróbka skrawaniem

Wraz ze wzrastającą dynamiką w procesie produkcji zmienił sie sposób generowania kodu na maszyny CNC. Obecnie generowanie kodu NC to proces zautomatyzowany, w którym nie na miejsca na błędy. Stopień zróżnicowania elementów do obróbki, złożoność niezbędnych komponentów oraz wysoka konkurencja na rynku narzucają konieczność sięgania po rewoluzyjne i niezawodne narzędzia.

Zintegrowany system CAD/CAM zapewnia elastyczne projektowanie i gwarantuje sprawną produkcję dostosowaną do oczekiwań wytwórców. Program ZW3D CAM dostarcza pełen zestaw niezadowdnych narzędzi, które pozwolą przygotować cały proces technologiczny w taki sposób, aby wyelmininować wszelkie błędy, uniknąć kolizji i nadmiernego zużycia maszyn oraz zaoszczędzić czas. Praca w systemie ZW3D CAD/CAM pozwala uruchomić produkcję bez ponoszenia zbędnych kosztów.

ZW3D to szybkie projektowanie i elastyczne wytwarzanie – program stworzony z myślą o polskich producentach i wytwórcach.

Wybór systemu CAM ZW3D  zrewolucjonizuje proces wytwarzania w Twojej firmie. Nasz program wykorzystuje skuteczne taktyki obróbcze: frezowania, toczenia i obróbki wieloosiowej. To system stworzony z myślą o młodych, prężnych i efektywnych inżynierach.

 

Już od dziś to może być Twój system! Przetestuj ZW3D 2017 Beta i podziel się z nami swoją opinią.