fbpx

Wyniki Konkursu 3D Master Kosmiczny Projekt 3D

Statek kosmiczny w kosmosie - model 3D w ZW3D CAD/CAM

Kosmiczny Projekt 3D – ogłoszenie wyników konkursu

14 lutego 2016 roku nastąpiło rozstrzygnięcie I edycji Konkursu 3D Master dla projektantów i konstruktorów, użytkowników CAD, który został ogłoszony pod hasłem: „Kosmiczny Projekt 3D”. Nasze Jury złożone z ekspertów systemu CAD/CAM zdecydowało się przyznać następujące nagrody:

I miejsce: Bartosz Sobecki
II miejsce: Kamil Misiura
III miejsce: Marcin Gąsior

Poniżej prezentujemy nagrodzone projekty CAD

 Miejsce I: autor Bartosz Sobecki

 

StatekK1.200
StatekK1.201
StatekK1.202

StatekK1

StatekK1.199

 Miejsce II: autor Kamil Misiura

Statek 2 01

Statek 2 02

Statek 2 03

Statek 2 04

Miejsce III: autor Marcin Gąsior

Statek 3 02

Statek 3 04

Statek 3 01

Statek 3 03

Wszystkim uczestnikom i laureatom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za udział w Konkursie.

Aby samodzielnie przetestować program 3D zapraszamy do pobrania najnowszej wersji ze strony:https://zw3d.com.pl/najnowsza-wersja/

Podczas testowania nasi specjaliście z działu 3D CAD/CAM chętnie pomogą. Możliwe jest również przeprowadzenie szkoleń na różnych poziomach umiejętności. Od podstaw modelowania po zaawansowane modelowanie 3d powierzchniowe. Zapraszamy do współpracy.

ZW3D CAD/CAM to zintegrowany program do projektowania 3D i generowania obróbki CAM na maszyny numeryczne. Posiada specjalne moduły do arkuszy blach, elementów konstrukcji spawanych jak również do projektowania form i tłoczników. W przypadku modułów CAM program obsługuję frezarki CNC i tokarki CNC. Programujemy maszyny od 2 do 5 osi płynnych. Zapraszamy do współpracy!