fbpx

Model 3D czyli modelowanie Chevroleta Camaro

Modelowanie powierzchniowe Chevy

Model 3D czyli modelowanie Chevroleta Camaro

 

Chcesz stworzyć model 3D samochodu, którym chciałbyś jeździć?

 

Modelowanie powierzchniowe Chevy

 

Wiemy, że modelowanie 3D to zadanie dla specjalistów: inżynierów konstruktorów czy projektantów zazwyczaj biegle posługujących się oprogramowaniem CAD. Ale nie tylko!

Modelowanie jest Twoją pasją? Chcesz poznać zasady projektowania i zobaczyć na czym polega projektowanie 3D?

Chcesz dowiedzieć się jak odbywa się tzw. szybkie prototypowanie?

Dziś każdy z Was ma możliwość spróbowania własnych sił w modelowaniu powierzchniowym z wykorzystaniem specjalnego oprogramowania 3D.

Program ZW3D zintegrowany CAD CAM jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników CAD. Teraz program CAD CAM stał się dostępny dla każdego użytkownika, a projektowanie 3D znajduje się w zasięgu ręki! I monitora.

ZW3D CAD/CAM to uniwersalny program 3D. Nasze grono ekspertów w zakresie projektowania 3D oraz szybkiego i ekonomicznego wytwarzania CAM przekona Cię dlaczego warto skorzystać z programu ZW3D i usprawnić prace projektowe CAD.

 

modelowanie 3D chevrolet camaro

 

Dzięki 3D Master masz możliwość przetestowania oprogramowania ZW3D CAM CAM przy wsparciu naszego zespołu specjalistów inżynierów. Na każdym etapie Twojej pracy projektowej służymi wsparciem i oferujemy pomoc. Możesz pobrać wesję pokazową programu ZW3D CAD CAM i korzystać z niej przez miesiąc zupełnie za darmo. Zajrzyj do zakładki pobierz i wybierz aktualna wersję programu. Masz miesiąc na bezpłatne przetestowanie jej i zapoznanie się z możliwościami oprogramowania. Na naszym stronach internetowych oraz na kanale ZW3D na youtube.com znajdziesz wiele wskazówek jak zacząć pracę z programem, jak modelować 3D i projektować.

Wszyscy amatorzy konstruktorzy, pasjonaci motoryzacji i pięknych pojazdów mają teraz szansę stworzenia własnego projektu auta. W tym celu można wykorzystać gotowy projekt w 2D. przenosimy do komputera za pomocą oprogramowania ZW3D. A tam nastąpi weryfikacja pomysłu z gotowym projektem.

Oto kolejne odcinki cyklu Modelowanie powierzchniowe:

Cały cykl filmów dotyczy modelowania powierzchniowego. Zapraszamy do oglądania i projektowania 3D. Razem z nami – krok po kroku – prześledzimy kolejne etapy projektowania.

Już dziś na kanale filmowym youtube.com: ZW3D ukaże się 5 najnowszych odcinków! Dowiecie się w nich jak utworzyć kolejne części auta: pas między klapą a tylnym zderzakiem wraz z lampami, dach, szyby, dyfuzor pod zderzakiem, wnęki kół, spoiler na klapie bagażnika. Kolejnym etapem modelowania będzie stworzenie odbicia lustrzanego utworzonej do tej pory połówki pojazdu oraz wpasowanie kół. Te 5 odcinków przeprowadzi nas do utworzenia bryły auta.

{youtube}LUXKqHifVEY{/youtube}

Ten film poświęcony jest modelowaniu ściany pomiędzy tylnym zderzakiem a klapą bagażnika. Na końcu odcinka zostaną wycięte otwory pod tylne lampy.

{youtube}-na8rhK998g{/youtube}

Odcinek pokazuje modelowanie dachu auta.

{youtube}TTsuuH61M68{/youtube}

W tym odcinku modelujemy tylne lampy, tylną ścianą dyfuzora oraz wypełniamy otwory pod szyby. Płynne przejście pomiędzy ścianami dyfuzora osiągniemy dzięki krzywej połączonej.

{youtube}7xlRj0o_j-4{/youtube}

Teraz zamodelujemy wnęki kół oraz spoiler na klapie bagażnika.

{youtube}M44UbUxG1IQ{/youtube}

W tym odcinku pokazujemy jak zamodelować grill i lampy. Następnie w łatwy sposób stworzymy drugą połówkę auta przy pomocy operacji lustra i dodamy koła.

 

Zachęcamy do pobrania programu ZW3D oraz samodzielnego modelowania i projektowania przy pomocy naszych filmów instruktażowych.