fbpx

Zwizualizuj swoje projekty – SimLab Composer

oprogramowanie do wizualizacji

Zwizualizuj 3D swoje projekty z SimLab Composer!

SimLab Composer jest profesjonalnym narzędzie do wizualizacji 3D, które w połączeniu z oprogramowaniem ZW3D CAD/CAM pomoże Wam stworzyć projekty o jakich marzycie! Już teraz skorzystajcie ze specjalnej promocji i kupcie go za jedyne 149$ tylko do końca czerwca 2022!

oprogramowanie do wizualizacji

Oprogramowanie do wizualizacji 3D, którego potrzebujesz

SimLab Composer jest to niezwykle profesjonalne i przydatne narzędzie do tworzenia hiperrealistycznych wizualizacji 3D produktów, wnętrz oraz budynków. Dzięki niemu nie tylko stworzycie wizualizacje, ale też możliwe jest projektowanie całych animacji 3D. Jest to niezwykle przydatne, gdy konieczne jest stworzenie prezentacji waszego produktu albo wnętrza, które projektujecie (możecie stworzyć również projekt całego osiedla –  limitem jest tylko wyobraźnia!). Oprogramowanie posiada bardzo dużą bazę gotowych modeli, z których możecie korzystać w trakcie waszej pracy. Pozawala to na zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i środków na szukanie gotowych obiektów takich jak na przykład ulica czy szafa. W SimLab możecie również ustawić odpowiednie światło! W bogatszej wersji oprogramowanie dostępna jest również obszerna biblioteka różnorodnych materiałów oraz zaawansowane ustawiania światła zarówno naturalnego jak i sztucznego. Dzięki temu wasze projekty będą wyglądały jak zdjęcia! Zróbcie wrażenie na swoich klientach!

wizualizacja 3D

Wizualizacje – w jakim celu się je tworzy?

Dzięki oprogramowaniu możliwe jest budowanie scen w 3D, tworzenie realistycznych renderów, z których można budować zarówno animacje jak i wizualizacje, które zachwycą nawet najbardziej wymagających klientów. Wykorzystywane jest to między innymi przy tworzeniu filmów oraz reklam. Z wizualizacji korzystają również architekci oraz architekci wnętrz i ogrodów, aby pokazać finalny efekt ich pracy jeszcze przed rozpoczęciem prac końcowych. Do tego każdy model może być udostępniony w formacie PDF3D – pozwala to na łatwe i szybkie pokazanie efektu klientom lub współpracownikom. Wizualizacje możemy teraz zobaczyć niemalże wszędzie – w książkach, filmach, bajkach czy reklamach.

wizualizacja 3D wnętrza

VR – najnowsze technologie na wyciągnięcie ręki!

Czy wiecie, że oprogramowanie SimLab idealnie sprawdza się także z technologią VR? VR czyli tak zwana wirualna rzeczywistość pozwala na przedstawienie świata wirtualnego w taki sposób, że widz ma wrażenie, że jest to miejsce rzeczywiste. Jest to możliwe przy wykorzystaniu specjalnych gogli oraz słuchawek. Do widza nie dociera wtedy ani jeden bodziec z zewnątrz – dzięki temu może on w pełni zanurzyć się w grze lub filmie. Jest to możliwe również dzięki aplikacjom 360 oraz filmom tworzonym na potrzeby VR. I tutaj sprawdza się oprogramowanie do wizualizacji – pozwala ono na stworzenie takich obrazów, aby widz czuł, że znajduje się na przykład w górach lub w samolocie! SimLab nadaje się do tego idealnie!

Zobaczcie samochód wykonany z wykorzystaniem technologii VR – brakuje tylko gogli i można poczuć, że jesteśmy obok niego!

Dlaczego teraz warto kupić SimLab Composer?

Ponieważ tylko do końca czerwca 2022 jego cena zaczyna się od 149$! Mało kiedy spotykana jest taka cena za oprogramowanie do tworzenia profesjonalnych wizualizacji! W połączeniu z oprogramowaniem ZW3D CAD/CAM stworzyć projekty idealnie dopasowane do waszych klientów, a prezentacja z wykorzystaniem wizualizacji zrobi wrażenie na każdym!

Wypróbuj SimLab!    Administratorem serwisu jest 3D MASTER s.c. R. Lis R. Wypysiński z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Jakobinów 23, 02¬240 Warszawa, NIP: 5223009526, REGON: 146907936. Udzielona zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w każdym czasie. Przysługuje Państwu prawo wglądu do danych, prawo do ich poprawiania, prawo do żądania ograniczenia ich przetwarzania lub ich usunięcia oraz prawo do eksportu danych, jak również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Podanie danych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na ich przetwarzanie.
    Rozwiń