fbpx

VOLUMILL OFERTA SPECJALNA

redukcja obróbki

Już teraz moduł VoluMill 2X gratis do nowych licencji ZW3D CAM 3xMachining!

Lub promocyjne warunki na zakup dla posiadanych licencji ZW3D CAD/CAM

volumill obróbka

Dowiedz się, ile czasu możesz zaoszczędzić dzięki modułowi VoluMill 2X, który jest wyposażony w technologię szybkiej obróbki zgrubnej – pozwala to na skrócenie cyklu procesu nawet o 70%! Zagwarantowana jest bezproblemowa integracja z ZW3D CAD/CAM! Strategia obróbki zgrubnej pozwala na zapewnienie optymalnej ścieżki frezowania i maksymalnego usuwania materiałów przy minimalnym czasie skrawania! Technologia ta dodatkowo nie wymaga dodatkowej instalacji!

Chcesz dowiedzieć się więcej!

Napisz do nas a my skontaktujemy się z tobą!  Rozwiń

  Czy wiesz jak działa VoluMill w ZW3D CAM?

  Oszczędność czasu i pieniędzy!

  Dzięki połączeniu oprogramowania ZW3D CAD/CAM z modułem VoluMill 2X nasi klienci oszczędzają nawet do 75% na kosztach narzędzi skrawających. Dzięki niemu jest możliwe zminimalizowani liczby narzędzi do wykonania tej samej operacji. Oszczędność jest również na narzędziach – dzięki modułowi VoluMill można zastąpić droższe frezy wtykowe mniejszymi, dzięki temu redukowane zostają koszty.

  zarobki 3d
  myslenie 3d

  Tor ruchu narzędzia opracowany przez naukowców

  Volumill 2X usprawnia ruch narzędzia w materiale wykorzystując nieprzerwany szybki ruch styczny. Technologia ta nie dopuszcza do ruchów po ‘’ostrych” narożnikach co pozwala bezpiecznie podwoić wydajność maszyny i wydłużyć żywotność narzędzia do 800%.

  Zobacz jakie korzyści jeszcze zyskujesz dzięki VoluMill dla ZW3D CAD/CAM

  VoluMill dla 2 osi

  VoluMill dla 3 osi

  Strategia zmniejszająca koszty

  VoluMill idealnie sprawdza się działając zarówno na zamkniętym, jak i na otwartym kształcie z dowolną liczbą szczegółów. Rozpoczynanie pracy w połączeniu ZW3D CAD/CAM oraz VoluMill jest niezwykle szybkie i proste, nie posiada to specjalnych wymogów, a oprogramowanie jest bardzo intuicyjne, dzięki czemu korzystanie z niego nie zakłóca bieżącej pracy.

  volumill dłuto
  volumill obróbka dłuto

  Automatyczne wybieranie wartości prędkości i posuwów

  Dzięki VoluMill możliwe jest automatyczna optymalizacji posuwów oraz prędkości. Dodatek ten tworzy ścieżki narzędzia, które usuwają materiał ze stałą wydajnością objętości dzięki czemu obciążenie narzędzi skrawających oraz wrzeciona nie przekracza nigdy limitów, które są zaprogramowane przez użytkownika. To właśnie dzięki temu maszyny działają dużo płynniej, a narzędzia nie rozgrzewają się nadmiernie, nawet przy wysokich prędkościach i posuwie. Poza tym, że użytkownik może zaoszczędzić dużo czasu, wydłużona jest również żywotność zarówno narzędzia, jak i samej maszyny.

  Chcesz dowiedzieć się więcej!

  Napisz do nas a my skontaktujemy się z tobą!   Rozwiń