fbpx

Prosta przeglądarka plików 3D

ZW3d Lite - tani CAD

Potrzebujecie prostego rozwiązania do edycji i przeglądania plików 3D?

Poznajcie naszą propozycję!

przeglądarka plików 3D  Rozwiń

  Przeglądanie i edycja plików 3D jeszcze nigdy nie były tak tanie i proste!

  Potrzebujecie prostego oprogramowanie, które będzie nadawało się równocześnie dla profesjonalistów, ale też dla osób, które nie mają za dużego doświadczenia z technologią 3D? Poznajcie naszą propozycję i jej zalety!

  • Potrzebujesz cię przeglądać i zarządzać projektami 3D?
  • W twoim zespole są osoby, które nie mają za dużego doświadczenia z technologiami 3D, ale muszą szybko rozpocząć z nimi prace?
  • Potrzebujesz zarządzać i przeglądać projekty zarówno te powstałe w firmie, jak i te stworzone przez inne osoby?
  • Szukasz czegoś z prostym interfejsem, który będzie ułożony w logiczny i nieskomplikowany sposób?
  • A co najważniejsze, pracujecie z plikami 3D i potrzebujecie programu, który Wam z nimi pomoże?

  Nasze oprogramowanie posiada niezwykle atrakcyjną cenę, dzięki której otrzymujecie proste narzędzie, którym będzie mógł operować każdy w Waszej firmie za niskie pieniądze, co z pewnością nie nadszarpnie waszego budżetu.

  Poznajcie najważniejsze korzyści tego rozwiązania

  • Przeglądajcie pliki 3D i korzystajcie z dodatkowych, nowoczesnych funkcji, które usprawnią oraz przyspieszą waszą pracę!
  • Nie przepłacajcie – jest to niedrogie, ale niezwykle innowacyjne rozwiązanie 3D:  może służyć jako aplikacja 3D i jest niezbędna do komunikacji pomiędzy działem projektowym a osobami zarządzającymi projektami. To proste, użyteczne narzędzie do otwierania i bezpośredniej edycji modeli 3D. Dzięki temu w prosty sposób połączycie osoby, które ze sobą pracują!
  • Uzyskajcie niezwykle szybki dostęp do danych i projektów opracowywanych przez jeden dział. Będziecie mogli w prosty sposób przekazać je dalej, do kolejnych, rozwijających dany projekt działów! Pracujcie bez ograniczeń! Aplikacja  zapewni Wam bezpieczny, swobodny i prosty dostęp do plików CAD i usprawni tzw. workflow.

  To oczywiście nie wszystko! Kliknij przycisk poniżej i przeczytaj więcej na temat oprogramowania!

  cadbro program