fbpx

Wypuszczono ZW3D 2018 SP

ZW3D Service Pack 2018

Wypuszczono ZW3D 2018 SP dla bardziej przyjaznemu użytkownikowi projektowania CAD/CAM

GUANGZHOU-CHINA: 15 Maj 2018 ZWSOFT  jeden ze światowych liderów wśród dostawców zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM dla przemysłu wytwórczego, dzisiaj zapowiedział światowe wydanie ZW3D 2018 SP, które jest jeszcze bardziej przyjazne użytkownikowi w projektowaniu CAD/CAM z ulepszeniami produktywności.

ZW3D Service Pack 2018
Optymalizacja translatora

Teraz więcej dedykowanych opcji zostało dodanych do translatorów, łącząc projektowanie 2D i 3D. ZW3D 2018 SP umożliwia użytkownikom eksport widoków każdego z komponentów jako blok w formacie DWG, co jest znacznie łatwiejsze przy zarządzaniu widokami.

Zoptymalizowany translator wspiera najnowsze główne formaty plików jak: SolidWorks 2018, SolidEdge ST10, Invertor V2018, itd. Dodatkowo importowane dane graficzne jak plik *.3DXML z Catia, *.cgr, może być eksportowany jako plik STL.

Bardziej stabilny, bardziej przyjazny użytkownikowi

Z naprawionymi ponad 250 błędami, najnowsza wersja jest bardziej stabilna i przyjazna użytkownikowi w codziennym użytkowaniu. Nowe opcje dla konfiguracji systemu , menadżera równań, złożeń będą przydatne dla płynniejszej pracy. ZW3D zawsze dąży do uwalniania użytkowników od niepotrzebnych operacji.

Poza tym, z dodaną biblioteką elementów łączących ISO, do wbudowanej biblioteki, można znacznie skrócić czas modelowania i uzyskać powtarzalność pracy. Dzięki uproszczeniu procesu i zredukowaniu potrzeby odtworzenia modeli, użytkownik może poświęcić więcej czasu, na to co jest ważne – na projektowaniu.

Udoskonalenia CAM

Biorąc pod uwagę sytuacje praktyczne, więcej małych ustawień CAM jest dostępnych dla zmniejszenia błędów wytwarzania. Na przykład, powierzchnia dla operacji QuickMill wspiera offset normalny; postprocesor Heidenhain 3X wspiera funkcję kompensacji promienia narzędzia. Dla ZW3D detale są równie ważne w procesie projektowania, jak i wytwarzania.

Na końcu, ale nie mniej ważne, ZW3D 2019 CAM wprowadzi 2 i 3 osiowe frezowanie zgrubne VoluMill, umożliwiając użytkownikom zredukowanie kosztów wytwarzania, zwiększenia wydajności i skrócenia wymagań czasu obróbki.

Na końcu, ale nie mniej ważne, ZW3D 2019 CAM wprowadzi 2 i 3 osiowe frezowanie zgrubne VoluMill, umożliwiając użytkownikom zredukowanie kosztów wytwarzania, zwiększenia wydajności i skrócenia wymagań czasu obróbki.

O ZW3D

ZW3D, jest zintegrowanym rozwiązanie CAD/CAM zaprojektowanym dla pełnego procesu opracowywania produktu, oferującym najszybsze jądro graficzne dla hybrydowego modelowania powierzchniowo-bryłowego, dzielenie modeli form nie bryłowych i inteligentne taktyki obróbcze CNC od 2 do 5 osi.

Chcesz wiedzieć więcej? Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie.
    Rozwiń