fbpx

WEBINARIA

DARMOWE WEBINARIA

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy cykl bezpłatnych webinariów związanych z oprogramowaniem ZW3D! Odbywa się on w cyklach co poniedziałek! Nasi doświadczeni doradcy dzielą się na nich z Wami swoją wieloletnią wiedzą i przekazują informacje, które na pewno przydadzą się w pracy z oprogramowaniem ZW3D CAD/CAM. Te spotkania online pozwalają na dobre rozpoczęcie tygodnia przez zdobycie nowej wiedzy prosto z ekranu swojego komputera lub telefonu bez konieczności wychodzenia z domu! Poznajcie nasze webinaria oraz tematy, w których działamy i działaliśmy! Najnowsze webinarium zawsze znajduje się na 1 miejscu!

Cykl kawa z ZW3D

KAWA Z ZW3D: MIKOŁAJKOWE GRAWEROWANIE W ZW3D

Data: 13.12.2021

Godzina: 12.00

Już w ten poniedziałek mikołajki! Z tej okazji przygotowaliśmy specjalne wydanie naszego webinarium w świątecznej tematyce! Nie może Was zabraknąć – już teraz poczujcie świąteczny nastrój. Na tym webinarium zostanie pokazany praktyczny proces wykorzystania zamiany grafiki na krzywe. Grafika zostanie nałożona na obiekt, a następnie wygrawerowana w 3 oraz 5 osiach

[popup_trigger id=”6925″ tag=”button” classes=”center”]Zapisz się[/popup_trigger]

KAWA Z ZW3D: DOKUMENTACJE 3D Z PMI

Data: 29.11.2021

Godzina: 10.00

ZW3D do potężne narzędzie, które zawiera w sobie ogromne możliwości i potencjał. Tworzenie dokumentacji wykonawczej jest niezwykle czasochłonną i odpowiedzialną pracą inżyniera. Każdy błąd, może powodować lawinowy przyrost problemów podczas kolejnych procesów produkcji. Producenci oprogramowania ZW3D wyszli naprzeciw oczekiwaniom i problemów klientów, tworzą możliwość generowania dokumentacji 3D wraz z wymiarami. Zostały one nazwane jako PMI i są widoczne w PDF 3D.

KAWA Z ZW3D: FREZOWANIE 3 OSIOWE

Data: 22.11.2021

Godzina: 12.00

ZW3D do potężne narzędzie, które zawiera w sobie ogromne możliwości i potencjał.

Na tym webinarium zostanie pokazany proces frezowania z wykorzystaniem obróbek 3 osiowych – zarówno zgrubnych jak i wykańczających. Proces frezowania będzie obejmował zgrubne usunięcie materiału, usunięcie resztek mniejszym narzędziem, a następnie zastosowanie strategii wykańczających dla uzyskania żądanego kształtu. Nie może Was zabraknąć – zapiszcie się już teraz!

KAWA Z ZW3D: WIERCENIA W ZW3D

Data: 08.11.2021

Godzina: 12.00

ZW3D do potężne narzędzie, które zawiera w sobie ogromne możliwości i potencjał. Na tym webinarium zostaną omówione różne rodzaje wierceń ZW3D, które mogą zostać wykorzystane w waszej pracy. Zostanie pokazane szybkie wybieranie otworów, jak wpływa przygotówka i część na ścieżkę narzędzia oraz sposób na frezowanie gwintów w otworach. To webinarium pozwoli na zdobycie dużej, darmowej wiedzy, która zaowocuje w dalszej pracy! Nie może Was zabraknąć!