fbpx

Szkolenie ZW3D CAD/CAM przez Internet – bezpłatne 

Szkolenia CAD CAM darmoweOsoby, które chcą nauczyć się projektowania w programie ZW3D CAD/CAM proponujemy bezpłatne szkolenia online.

Organizujemy bezpłatne szkolenia przez Internet, cykliczne webinaria tematyczne oraz prezentujemy ogólnodostępne filmy instruktażowe na naszym kanale na youtube.com.

Dzięki oprogramowaniu typu “zdalny pulpit” specjaliści z działu technicznego ZW3D uczą kursantów jak rozpocząć modelowanie 3D. Poza pokazaniem funkcji i operacji służących do projektowania na takim szkoleniu można się nauczyć jak podejść do parametrycznego modelowania 3D. Podczas szkolenia użytkownik wykonuje wszystkie polecenia na własnym komputerze pod okiem specjalisty, który na każdym etapie pracy oferuje pomoc i wsparcie.

 

Jeżeli chcą Państwo skorzystać ze Szkolenia Internetowego ZW3D CAD/CAM prosimy o skorzystanie z formularza.

Inne sposoby nauki programu ZW3D CAD/CAM

Program ZW3D – zintegrowany program do modelowania 3D i generowania kodów na maszyny numeryczne CNC.

Program ZW3D CAD/CAM jest programem który posiada moduły do modelowania 3D jak również moduły do obróbki CAM. Jest to 100% kompatybilność pomiędzy modelowaniem 3D i generowaniem kodu bez konieczności używania pośrednich programów. Program 3d można pobrać i przetestować w darmowej wersji 30 dniowej. Dodatkowo do programu oferujemy z dodatki rozszerzające funkcjonalność programu i przyśpieszające pracę. W przypadku pytań związanych z testowaniem programu ZW3D CAD/CAM jak i dodatków do niego zapraszamy na bezpłatne konsultacje 3D do naszego wsparcia. Prosimy o kontakt email: wsparcie@3dmaster.pl