fbpx

Spółdzielnia PIONIER

logo6

Spółdzielnia “PIONIER”

logo6

 

Posiadany moduł – ZW3D CAD/CAM Premium

O firmie:

Dostawca dla branży motoryzacyjnej

„Spółdzielnia PIONIER została założona w 1951 roku.

Nasz misja: Produkujemy części samochodowe – niezawodność i funkcjonalność wliczone w cenę.
Wizja firmy: Wytwarzamy metalowe elementy tłoczone, wyroby z tworzyw sztucznych oraz realizujemy usługę lakierowania proszkowego. Doskonalimy się poprzez stałe podnoszenie standardów jakości i warunków pracy. Procesy produkcyjne organizujemy tak, aby były przyjazne środowisku naturalnemu. Kładziemy duży nacisk aby nasza praca dostarczała zadowolenie Klientom. Mamy ambicje dostarczać wyroby do największych firm motoryzacyjnych w kraju i w Europie.”

„Naszym atutem jest długoletnie doświadczenie dające gwarancję rzetelnego wykonania usługi, profesjonalne podejście do rozwiązań technologicznych, elastyczność we wprowadzaniu zmian, jak również stałe podnoszenie kwalifikacji pracowników i inwestycje w park maszynowy. Dzięki profesjonalizmowi i kompetencjom współpracujemy min. z: Fiat Auto Poland, Magneti Marelli, Faurecia, Suzuki, KWD czy GKN Driveline.”

www.pionier.com.pl 

 

Pionier - zdjecie

 

List referencyjny:

referencje Pionier

Jeżeli chcesz przetestować program 3D CAD/CAM w najnowszej wersji zapraszamy do strony pobrania: Kliknij ten link.

Po pobraniu zainstaluje się program 3D w wersji 3D dniowej w module Premium (pełna wersja programu ZW3D CAD/CAM z modelowaniem 3d i obróbką CAM)

Podczas testowania oferujemy darmowe wsparcie do programu 3D ZW3D – wystarczy napisać maila na adres wsparcie@3dm.pl.