fbpx

Projekt dla nowych firm

Projekt 3D Master rabat dla nowych firm FB

Dobry program 3D dla nowo powstałej firmy w branży projektowania 3D.

Dobry CAD na start! Nowatorski projekt dla młodych firm i start up’ów

Oferta już dostępna! 

3D Master opracowała autorski projekt wspierający polską przedsiębiorczość oraz projekty start up’owe. W maju ruszył nasz projekt Dobry Cad na start!

Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkich świeżo upieczonych przedsiębiorców, właścicieli małych i średnich firm.

Wszyscy, którzy niedawno założyli firmę i wspólnie z nami chcieliby rozwinąć skrzydła w biznesie 3D mają szansę na sukces dzięki naszej ofercie specjalnej i wsparciu.

Jesteś zwolennikiem nowych technologii 3D lub inżynierem z inicjatywą? Pomożemy Ci postawić pierwsze kroki w biznesie spod znaku 3D.

Weź udział w naszym projekcie, a zyskasz wiele korzyści i profitów już na starcie.

Być może projekt Dobry Cad na start to najlepsze rozwiązanie dla młodych firm i startupów oraz przedsiębiorczych studentów?

Projekt 3D Master rabat dla nowych firm FB
ZW3D cad projekt wnętrza
ZW3D CAD/CAM

 Atrakcyjna oferta dla nowych firm

Nasza najnowszy projekt skierowany jest dla nowych / świeżo upieczonych przedsiębiorców oraz start up’ów: przyznajemy 10% rabat  na licencje na oprogramowanie ZW3D CAD/CAM dla

wszystkich nowopowstałych firm*

Aby ułatwić rozwój Twojej firmy / Twojego przedsiębiorstwa proponujemy innowacyjne rozwiązanie: program ZW3D zintegrowany system CAD/CAM. Razem z ekspertami 3D Master z Działu Technicznego nauczymy Cię projektować 3D w prostym i wygodnym systemie CAD/CAM.

Jeżeli dopiero myślisz o założeniu działalności skorzystaj z naszej propozycji: Dobry CAD na start!  Gwarantujemy 10% rabat i pełne wsparcie techniczne i edukacyjne (nauka programu ZW3D CAD/CAM).

10% rabat na start to zaproszenie do dalszej współpracy z naszą firmą. Pomagamy rozwinąć skrzydła i wspieramy polską przedsiębiorczość.

W celu przystąpienia do projektu Dobry Cad na start prosimy o wypełnienie formularza i przetestowanie się z programem ZW3D CAD/CAM. Nasz doradca Klienta skontaktuje się z osobami

zainteresowanymi udziałem w projekcie i skorzystaniem z rabatu.

Dla wszystkich Klientów, którzy do końca maja skorzystają z oferty dla młodych firm organizujemy jednodniowe szkolenie z zakresu CAD/CAM GRATIS!

Szkolenia odbędą się w centrum szkoleniowym w siedzibie naszej firmy w Warszawie. Terminy szkoleń do uzgodnienia z Klientem.

Nasz nowatorski projekt Dobry CAD na start przeznaczony jest szczególnie dla przedsiębiorczych studentów, absolwentów uczelni politechnicznych, energicznych pomysłowdców i

dynamicznych projektantów, którzy zamierzają założyć własną działalność lub przystapić do programu start up’u.

Wspieramy, szkolimy, angażujemy nasz potencjał w obszarze 3D. Wszystkim firmom zainteresowanych udziałem w programie oferujemy nowoczesne centrum szkoleniowe, wsparcie techniczne i możliwość konsultacji z ekspertami.

* Promocja dla firm, które prowadzą działalność do 6 miesięcy. Do skorzystania z programu Dobry CAD na start i z rabatu wymagany jest dokument potwierdzający prowadzenie działalności gospodarczej.

 

ZW3D cad motocykl
ZW3D CAD/CAM