fbpx

WEBINARIA

Chcielibyśmy Cię serdecznie zaprosić na specjalnie przygotowane webinaria! Będziemy poruszać wiele ważnych tematów potrzebnych w Waszej  pracy lub firmie.

 

Prowadzimy szkolenia z oprogramowania CAD/CAM oraz ze Skanerów 3D

Poniżej rozkład oraz harmonogram naszych webinarów wraz z opisami tematów.

Webinaria CAD/CAM

ZWCAD – praca na programie CAD 2D

27.04.2020 o 13:00

 

Planujesz zakup programu CAD 2D, ale nie wiesz jak wygląda praca na nim?  To webinarium pozwoli ci zobaczyć pracę na programie ZWCAD, jak wygląda jego interfejs oraz w jaki sposób go skonfigurować. Zostanie zaprezentowany także sposób na definicję własnej rzutni z odpowiednią formatką.

Formy wtryskowe w ZW3D

29.04.2020 o 13:00

 

W ciągu ostatnich 2 lat ZW3D wprowadza wiele zmian w module poświęconym projektowaniu form wtryskowych. Zapraszam na webinarium zarówno nowych użytkowników, którzy chcieliby potestować projektowanie form w ZW3D, ale  bez podstawowej wiedzy z tego zakresu sprawia im to trudności, jak i naszych klientów używających starszych wersji, dzięki czemu poznają zalety nowej wersji. Na webinarium przedstawię proces rozdzielenia formy na stempel i matrycę, oraz elementy dodatkowe przy użyciu nowych funkcji.

Obróbki w 4 osiach

05.05.2020 o 13:00

 

Podzielnica kątowa czy agregat w prosty sposób może znacznie zwiększyć możliwości zwykłego centrum obróbczego 3 osiowego. Na webinarium dowiesz się jak definiować operację z łukami w różnych płaszczyznach, jak wykonać płynne wykorzystujące 4 oś.

Toczenie – operacje dla narzędzi napędzanych wzdłużnych i poprzecznych (automaty tokarskie)

07.05.2020 o 13:00

 

Toczenie + operacje dla narzędzi napędzanych wzdłużnych i poprzecznych (automaty tokarskie)

W temacie w zakresie toczenia omówimy sobie podstawy jakimi są bazowanie detalu, definicja operacji tokarskich jak i omówienie parametrów wybranych operacji. Poznamy zasady do generowania operacji dla tokarek z napędzanymi narzędziami przy jednym zamocowaniu.

 

  1. Toczenie:
  • Podstawy pracy
  • Definicja operacji
  • Parametrów oraz omówienie zasady położenia ścieżki narzędzia względem zarysu obrabianego detalu
  • Omówienie i definicja operacji oraz omówienie generowania kodu dla narzędzi napędzanych wzdłużnych i poprzecznych

Webinaria ze skanerów 3D

Inżynieria odwrotna – praktyczne wykorzystanie

29.04.2020 o 11:00 

 

Podczas tego webinarium pokażemy i omówimy inżynierię odwrotną na podstawie wyniku skanowania 3D pochodzący ze skanerów ręcznych. Pokażemy ogólny zarys tego procesu i skupimy się na najważniejszych etapach takich jak: poprawne wprowadzenie układu współrzędnych, tworzenie przekrojów przez siatkę trójkątów, oraz dopasowanie swobodnych powierzchni do obiektu.

Kontrola jakości

13.05.2020 o 11:00 

 

Pokażemy Państwu jak może wyglądać kontrola jakości na podstawie skanu 3D. Na przykładzie omówimy różne sposoby dopasowania wyniki skanowania 3D do modelu referencyjnego. Pokażemy kluczowe sposoby tworzenia pomiarów oraz zaprezentujemy  Państwu jak w łatwy sposób wygenerować raport z analizy, który w prosty i czytelny sposób podsumuje przeprowadzona kontrole jakości.

Zapisz się już teraz poprzez nasz formularz!
Rozwiń