fbpx

Aktualizacja ZW3D do wersji 2016 w promocji

Promocja na aktualizację ZW3D CAD/CAM do wersji 2016

Promocja na program 3D do projektowania 3D CAD/CAM

Aktualizacja programu ZW3D CAD/CAM do najnowszej wersji 2016 w promocyjnej cenie

Wraz z nastaniem wiosny na rynek weszła najnowsza wersja oprogramowania ZW3D CAD/CAM 2016. Wersja 2016 jest odświeżona i udoskonalona zgodnie z oczekiwaniami użytkowników programu.

Jednocześnie rusza nasza wiosenna promocja: aktualizacja programu do najnowszej wersji 2016.

Oferta promocyjna skierowana jest do wszystkich osób posiadających licencje ZW3D CAD/CAM i obejmuje wszystkie moduły programu.

Promocja na aktualizację ZW3D CAD/CAM do wersji 2016
Modelowanie hybrydowe w module CAD w ZW3D

Oto krótkie zasady promocji

– Oferta dla wszystkich użytkowników i właścicieli oprogramowania ZW3D zintegrowany system CAD/CAM.

– Klienci, którzy posiadają dowolny moduł programu mogą zaktualizować go do najnowszej wersji 2016 w jednej cenie rocznikowej.

– Dodatkowo wszyscy, którzy skorzystają z naszej promocji otrzymują 1 dzień szkolenia z nowości systemu ZW3D CAD/CAM gratis.

Jeśli posiadają Państwo i aktualizują kilka licencji to gwarantujemy bezpłatny udział w szkoleniu CAD/CAM. Szkolenie obejmuje nowości ZW3D dla ilości osób zgodnej z liczbą najnowszych /zaktualizowanych licencji w firmie.

– Przed aktualizacją zapraszamy do testowania najnowszej wersji programu, aby poznać jej najnowsze funkcje i usprawnienia.

– Czas trwania promocji: do 17 czerwca 2016

Korzystając z naszej promocji oszczędzają Państwo czas i pieniądze. Teraz cena aktualizacji każdego z modułów programu ZW3D CAD/CAM to ok. 25% rocznej licencji.

Zapraszamy do skorzystania z promocyjnej aktualizacji

Wszelkie istotne szczegóły dotyczące aktualizacji, zasad przyznawania rabatów oraz szkoleń otrzymają Państwo u naszych przedstawicieli handlowych. Zachęcamy również do korzystania  z naszych serwisów online oraz do bezpłatnej nauki ZW3D 2016.

Najnowsza edycja programu ZW3D zapewni Państwu wygodną i sprawną pracę. Producent w oparciu o Państwa sugestie i uwagi wprowadził wiele wartościowych usprawnień, dodał nowe funkcjonalności i efektywnie udoskonalił oprogramowanie. Nowe funcjonalności programu pokazuje

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat nowych funkcjonalności i usprawnień w ZW3D CAD/CAM:

Prototypy w ZW3D CAD/CAM