fbpx

Jak stworzyć model 3D Chevroleta Camaro?

Chevrolet 3D

Jak stworzyć model 3D auta na miarę naszych marzeń?

 

Modelowanie 3D to nie tylko zajęcie wysokiej klasy specjalistów inżynierów konstruktorów projektujących modele w CAD. W erze komputeryzacji społeczeństwa oprogramowanie CAD CAM stało się dostępne dla każdego użytkownika. Tym samym projektowanie 3D nie jest już skomplikowanym procesem operacji mozliwym dla wybrańców, ale znajduje się w zasięgu ręki! I monitora.

Wystarczy pobrać program ZW3D i zapoznać się z cyklem filmów opracowanych przez zespół 3D Master. Opublikowaliśmy je z myślą o użytkownikach programu CAD na kanale youtube.com

Pasjonaci motoryzacji, a zwłaszcza ultranowoczesnych modeli i sportowych sylwetek aut z radością przyjmą wiadomość, że teraz mają możliwość stworzenia własnego projektu auta. Wystarczy projekt w 2D, który należy przenieść do komputera za pomocą oprogramowania ZW3D. A tam nastąpi weryfikacja pomysłu z gotowym projektem. 

Chevrolet 3D

 

Dla wszystkich niewtajemniczonych  proponujemy zapoznanie się z możliwościami programu ZW3D CAD CAM.

W cyklu naszych filmów pokazujemy krok po kroku jak przebiega proces modelowania i powstaje model 3D. Jako przykład posłuży Chevrolet Camaro

Z nami macie okazję przekonać się, że projektowanie 3D wcale nie jest trudne:

 

{youtube}LBOajZwEf70{/youtube} 

 

Jeśli masz już oprogramowanie ZW3D to możesz zabrać się do dzieła. Jeśli brakuje Ci doświadczenia ie potrafisz jeszcze sprawnie posługiwać się oprogramowaniem to zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka cyklu: Modelowanie powierzchniowe – Chevroleta Camaro :

 

{youtube}hr7MlNdAdVM{/youtube}

 

Na przykładzie Chevrolet’a Camaro model 2010 nauczymy się modelowania powierzchniowego przy użyciu oprogramowania ZW3D. 

Camaro progress

Nowoczesna sportowa sylwetka możliwa jest do uzyskania dzięki kilku prostym funkcjom programu ZW3D. Samochód Chevrolet camaro wyróżnia się przeprojektowanym nadwoziem, które zostało zptymalizowane pod względem aerodynamiki, co umożliwia zwiększenie efektywności chłodzenia i stabilności podczas jazdy z dużą prędkością. Dopełnienie całości stanowią elementy z tyłu samochodu, takie jak wyprofilowana pokrywa bagażnika, poziome lampy i dyfuzor.

Zapraszamy do obejrzenia kolejnych odcinków! Już na naszym kanale youtube.com.