fbpx

Pakiet promocyjny ZWCAD i ZW3D mini

Promocja ZWCad mini banner 4750 PLN

Pakiet promocyjny ZWCAD i ZW3D mini

ZWCAD i ZW3D Mini w pakiecie z wyjątkowo atrakcyjną ceną 4690 PLN netto.

Fantastyczna wiadomość dla użytkowników programów CAD! Zapoznaj się z naszą ofertą, poznaj możliwości działania ZWCAD oraz ZW3D Mini. – rozważ korzyści i skorzystaj z promocji.

ZW3D Mini to niezwykle elastyczne oprogramowanie dla projektantów stwarzające wiele możliwości pracy nad projektem, gwarantując efektywne i stabilne działanie. Wersja Mini wykorzystywana do modelowania 3D jest wyposażona w wiele interaktywnych funkcji z DWG. Oprogramowanie zapewnia użytkownikom ZWCAD integralne działanie w 2D i 3D. Dzięki ZW3D Mini zredukujesz koszty i zoptymalizujesz czas pracy nad projektem.

ZW3D Mini pozwala otwierać i zapisywać pliki do formatów neutralnych(STEP, IGES, PARASOLID). Jest to moduł ZW3D Lite bez translatorów (nie otwiera plików: SolidWorks, CATIA, Creo, Inventor itp.).

ZWCAD umożliwia tworzenie rysunków i dokumentacji technicznych, wspierając użytkownika na każdym etapie projektowania CAD – od pomysłu, aż do realizacji.

ZWCAD wyposażony jest we wszystkie funkcje i narzędzia niezbędne do projektowania wspomaganego komputerem. Oprogramowanie umożliwia tworzenie rysunków 2D/3D oferując opcje kreślenia różnego rodzaju linii, łuków, kształtów, rysowania brył oraz dokumentowania poszczególnych elementów projektu. ZWCAD jest kompatybilny z formatami CAD – m.in. DWG/DXF. Wspiera ono gesty myszki, pozwalając sprawnie wywoływać dostępne funkcje, a także oferuje ciekawą funkcję wymiarowania przestrzeni papieru (wymiary obiektu powiązane są z jego modelem) i wyboru nakładających się na siebie elementów, np. linii.

 

Dzięki pakietowi  ZWCAD + ZW3D Mini stworzysz sobie optymalne środowisko pracy oraz skrócisz jej czas, a to dlatego, że możesz:

 • importować pliki 3D (STEP, IGES)
 • edytować dokumentacje
 • budować części na podstawie dokumentacji zrobionej w ZWCAD
 • używać bogatej biblioteki symboli i nakładek firmowych (ZWCAD)

I wiele, wiele więcej…

Pakiet ZWCAD +ZW3D Mini to niezastąpiony specjalista w zakresie projektowania.

1. Projektuj części szybciej i lepiej wykorzystując ZW3D

Projektowanie złożonej geometrii w CAD 2D może być nie lada wyzwaniem dla użytkowników.

Jeśli wybierzesz modelowanie 3D zobaczysz, że jest to wydajniejszy sposób, dzięki któremu unikniesz wielu pomyłek. W ZW3D bardzo prosto zwizualizujesz nawet najbardziej skomplikowany projekt, dzięki czemu wyeliminujesz błędy powstałe z wyniku interpretacji rysunku 2D. Poprzez prototypowanie w formie modeli 3D jesteś w stanie zweryfikować projekt, a co za tym idzie zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do ich produkcji.

2. Projektowanie parametrycznie – To proste!

Dzięki ZW3D szybciej i łatwiej wprowadzisz zmiany w swoim projekcie. ZW3D jako w pełni parametryczny system umożliwia dokonywanie zmian poprzez podwójne kliknięciu na wymiarach podczas dostosowywania kształtu modelu. Dzięki temu złożenia i dokumentacja 2D będą aktualizowane automatycznie.

3. Prezentuj swój projekt lepiej, dzięki wizualizacjom 3D

Bez wątpienia to właśnie rysunek 3D pozwala na dokładniejszą prezentację projektu, zwłaszcza użytkownikom, którym środowisko CAD jest obce. Za pomocą środowiska 3D w łatwy sposób przekażesz swoje pomysły projektowe klientom i partnerom. Dzięki ZW3D przyśpieszysz i usprawnisz przekaz informacji.

4. Zminimalizuj kosztowne błędy już na etapie projektowania.

Korzystając z rysunków 2D najczęściej problemy pojawiają się na etapie produkcji.  Wykorzystując model 3D jesteś w stanie wykryć błędy już na etapie symulacji pracy złożenia. Poprzez modele 3D każde złożenie może zostać zasymulowane, zwizualizowanie i przenalizowanie przed najważniejszym etapem- etapem produkcji.

Gdy jesteś w fazie projektowania, sprawdzanie kolizji i inne narzędzia pomocnicze pomogą Ci zweryfikować części oraz sprawdzić poprawność złożenia.

W programie ZWCAD możesz:

 • Sprawdzić przenikanie pomiędzy komponentami w złożeniu za pomocą funkcji wykrywania przenikania.
 • Sprawdzić objętości obszaru przenikania.
 • Użyć funkcji przekroju pozwalającej na wizualizację przenikania kształtów w jednej części lub pomiędzy komponentami w złożeniu.
 • Sprawdzić ruch w opracowywanych projektach dzięki funkcji przeciągania.

 

5. 3 godziny- dokładnie tyle potrzebujesz, żeby przyswoić wiedzę o ZW3D

ZW3D posiada łatwy wstążkowy interfejs, co sprawia, że jest bardzo przyjazny w użytkowaniu. Już w przeciągu 3 godzin jesteś w stanie nauczyć się większości narzędzi do modelowania.

 • Dzięki zastosowaniu wstążkowego interfejsu oraz przyjaznym wskazówką, łatwo postawisz pierwsze kroki w programie.
 • Pod prawym przyciskiem myszy kryje się podręczne menu, które posiada przydatne narzędzia w zależności od środowiska i wybranych obiektów.
 • Wbudowane samouczki Pokaż-I-Powiedz przyspieszają twoją naukę.