fbpx

Pobierz wersję Beta ZW3D 2021

Przetestuj bezpłatnie wersję beta ZW3D 2021 CAD/CAM!

Najnowsza wersja została udoskonalona i zgodnie z życzeniami użytkowników wprowadzono nowe, użyteczne funkcje.

Wystarczy, że wpiszesz swoje dane w formularz kontaktowy poniżej, a na Twój adres email prześlemy indywidualny link do pobrania próbnej wersji programu.

Program CAD/CAM

Projektowanie 3D w programie ZW3D jest bardzo proste! Nasz system CAD/CAM jest w pełni intuicyjny oraz przejrzysty, dzięki czemu praca nad danym projektem staje się o wiele bardziej efektywna.

Możliwości ZW3D CAD/CAM

Projektowanie 3D w ZW3D jest bardzo elastyczne i daje użytkownikow wiele elastycznych rozwiązań, dzięki czemu oprogramowanie można użytkować w zróżnicowanych projektach 3D. Program CAD/CAM wykorzystywany jest w:

  • modelowaniu 3D bryłowym
  • modelowaniu 3D powierzchniowym
  • tworzeniu dokumentacji 2D
  • tworzeniu złożeń

Funkcjonalność programu do projektowania 3D

Program do projektowania 3D umożliwia użytkownikowi modelowanie hybrydowe, które jest innowacyjnym rozwiązaniem w systemach CAD/CAM. Dla projektantów oznacza to przede wszystkim wygodę – użytkownik może w tym samym czasie pracować z bryłami 3D, powierzchniami oraz modelami szkieletowymi.    Rozwiń

    Wymiana danych w ZW3D

    Dla użytkownika korzystającego z programu CAD/CAM bardzo istotną funkcjonalnością jest wymiana danych. Program CAD/CAM umożliwia lepszą współpracę projektowania 3D. ZW3D gwarantuje bezpośredni odczyt i edycję modeli 3D z innych systemów CAD (w tym CATIA, Inventor, NX , Creo czy Solidworks).  Dodatkowo, projektant ma możliwość importowania i eksportowania plików w formatach STEP, STL, GES, Parasolid, DWG, DXF i SAT.