fbpx

Zobacz naszą promocję na ZW3D!

zw3d zniżka

Zobacz naszą promocję na ZW3D CAD/CAM!

Zastanawiasz się nad aktualizacją swojego programu do projektowania 3D? A może zamierzasz zakupić licencje ZW3D CAD/CAM z modułem Volumill. Trafiłeś na najlepszy moment. Dla naszych przyszłych klientów przygotowaliśmy specjalną promocję na ZW3D CAD/CAM, dzięki której oszczędzisz swój budżet. Projektowanie CAD może być przyjemne a w dodatku tanie.

Program 3d – noworoczna promocja na zakup licencji

Spiesz się! Promocja trwa tylko do końca roku 2018. W ramach naszej akcji,  przy zakupie kilku licencji oszczędzasz najwięcej! Na zakup pierwszej licencji otrzymujesz 15% rabatu, drugiej 30%, trzeciej 50%, a jeżeli jesteś zainteresowany zakupem większej ilości licencji, skontaktuj się z nami, by otrzymać ciekawą ofertę . Przekonaj się sam jak tani może być program do modelowania.

Ale uwaga to nie wszystko! Klienci, którzy dokonają zakupu licencji podczas promocji otrzymają bezpłatnie możliwość odbycia szkolenia, które zostanie przeprowadzone u nas w firmie. Czas na wykorzystanie szkolenia do 28 lutego 2019 r.

Zniżka na dodatkowy moduł w ZW3D CAD/CAM Volumill

Zajmujesz się obróbką i zastanawiasz się w jaki sposób możesz zoptymalizować swoje działania? Na pewno sporo słyszałeś o Volumillu, dzięki któremu można w prosty sposób przyspieszyć obróbkę, a dodatkowo wydłużyć czas żywotności narzędzia. Zobacz jak przedstawiają się rabaty na nasz najnowszy moduł Volumill w ZW3D CAD/CAM.

Na nasz dodatkowy moduł Volumill do końca stycznia 2019 r. otrzymujesz aż 25% rabatu.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z naszej promocji, skontaktuj się z naszym działem handlowym.

zw3d promocja