fbpx

Większa wydajność w najnowszym ZW3D CAD/CAM 2019

ZW3D 2019 premiera

Większa wydajność w najnowszym ZW3D CAD/CAM 2019

ZW3D, światowy lider w dziedzinie zaawansowanego oprogramowania CAD/CAM dla branży przemysłu wytwórczego ogłasza premierę najnowszej wersji ZW3D CAD/CAM 2019, w której zastosowano przełomowe rozwiązania zwiększające wydajność, zarówno w projektowaniu 3d i modelowaniu 3d jak i procesie obróbki.

ZW3D 2019 banner

Optymalizacja procesu projektowania oraz modelowania 3d w ZW3D CAD/CAM 2019

Optymalizacja platformy 3D CAD i wprowadzone innowacje wzniosły ZW3D CAD/CAM 2019 na wyższy poziom. Dzięki temu modelowanie 3D jest teraz o wiele płynniejsze. Nowy algorytm umożliwia zwiększoną prędkość przetwarzania danych, wyświetlania modeli 3d, obliczeń, a także płynniejsze i szybsze działania na obiekcie – przybliżanie/oddalanie, przesuwanie oraz obracanie modeli 3D. Ponadto praca z dużymi plikami powyżej 1GB została znacznie udoskonalona. Na przykład operacja szyku 4480 kształtów zawierających 98560 powierzchni jest szybsza o 75% w porównaniu do poprzedniej wersji.

ZW3D 2019 oszczędnośc czasu projektowania 3d

Elastyczne złożenia to kolejna modyfikacja wprowadzona w ZW3D CAD/CAM 2019. Nasze oprogramowanie CAD wyposażenie jest w możliwość dodawania elastycznych podzłożeń pozwala na symulację ruchu całego złożenia. Elastyczne podzłożenie jest traktowane jako ruchomy komponent, którego składowe mogą się poruszać wewnątrz tego złożenia. Dodatkowo ZW3D CAD/CAM 2019 umożliwia użytkownikom łatwe zarządzanie właściwościami komponentu z poziomu złożenia 3D, co zapewnia przyspieszoną wydajność i w pełni dostosowany 3D BOM podczas projektowania obiektu.

ZW3D 2019 model 3d

Zmodernizowane projektowanie 3d form w ZW3D CAD/CAM 2019

W najnowszej wersji naszego oprogramowania CAD zostało dodanych wiele usprawnień przy projektowaniu 3d form, między innymi: bardziej przejrzysty i stabilny kreator do tworzenia matrycy i stempla, nowa definicja podziału, więcej metod automatycznego tworzenia powierzchni podziału i możliwość definicji wielu regionów.

ZW3D 2019 lepsze projektowanie 3d

Ulepszenia modułu CAM – VoluMill

VoluMill to ultra wydajna technologia obróbki zgrubnej w 2 i 3 osiach. Stała prędkość usuwania materiału pozwala maszynie i narzędziom pracować w idealnych warunkach skrawania, skracając czas operacji do 70% oraz zwiększając wydajność o 50%.

ZW3D 2019 moduł CAM

Pozostałe usprawnienia CAM to między innymi: podprogram generujący kod NC, ulepszona kontrola narożnika w obróbkach 2x frezowanie oraz ulepszona obróbka wykańczająca płaskie, co pozytywnie wpływa na jakość i wydajność obróbki.

ZW3D 2019 szybsza obróbka

Integracja systemu CAD / CAM z programami i narzędziami innych producentów

Prócz technologii VoluMill wprowadzono również integrację z Alma CAM do operacji nesting, celem jak najlepszego zagospodarowania materiału oraz z dodatkiem PARTsolutions dostarczającym biblioteki części znormalizowanych.

ZW3D 2019 integracja z programami innych producentów

“Udoskonalenia w najnowszej wersji programu CAD, CAM wprowadzone zostały bazując na feedbacku oraz opinii użytkowników programu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były bardziej użyteczne, wydajne i najwyższej jakości” – Joh Li, Chief Technology Officer w ZW3D.

Więcej informacji na temat nowości w ZW3D 2019 znajdziesz poniżej. Jeżeli chcesz być na bieżąco polub nasz fan page na Facebooku!