fbpx

ZW3D CAD CAM 2016 już dostępny

Program CAD CAM ZW3D 2016 nowa edycja

Najnowsza wersja programu ZW3D 2016 CAD/CAM już na rynku!

Zacznij pracę w ZW3D 2016 CAD/CAM!

Przedstawiamy Państwu najnowszą wersję programu ZW3D zintegrowany system CAD/CAM. Swobodne projektowanie CAD i elastyczne wytwarzanie – w optymalnej cenie. Oprogramowanie CAD/CAM jest już dostępne na rynku polskim. Program CAD 3D umożliwia swobodne modelowanie 3D, a system CAM pozwala na skuteczne programowanie CAM.

Nowa edycja ZW3D 2016 to nowoczesny program CAD zintegrowany z systemem CAM. Program posiada wiele nowych funkcjonalności i usprawnień ułatwiających codzienną pracę projektantom i konstruktorom z różnych sektorów przemysłu. Wśród najnowszych funkcji programu ZW3D warto wymienić usprawnienia związane tworzeniem elementów z arkuszy blach, szkicowanie 3D przebiegu instalacji rurowych oraz szybkie tworzenia złożeń.

Udoskonalony został proces generowania tabel BOM z części i ze złożeń oraz rozwiązania dotyczące arkuszy 2D. Lista formatów, w których można eksportować dane została znacząco rozwinięta (3D PDF, CATIA, IGES, Parasolid, SAT, STEP, STL).

Istotne ułatwienia dotyczą również współpracy z osobami pracującymi poza środowiskiem CAD, obejmują one adnotacje 3D oraz wymiarowanie, usprawniając kontakty projektantów z klientami.

Rozwinięte zostały także opcje importowania, udoskonalono proces naprawy geometrii pochodzących z innych systemów CAD dzięki wbudowanemu translatorowi danych. Oprogramowanie ZW3D współpracuje z danymi pochodzącymi m.in. z systemów CATIA, NX, Creo i SolidWorks oraz plikami STEP, JT i Parasolid.

Program ZW3D CAD/CAM to intuicyjny, skuteczny i łatwy program do modelowania 3D. Masz możliwość projektowania i modelowania 3D.
A gdy Twój projekt 3D będzie już gotowy, w programie ZW3D opracujesz dokumentację 2D i złożenia. A następnie będziesz mógł wygenerować ścieżkę narzędzia i kody na maszyny CNC. Programowanie CAM w ZW3D to prosty i skuteczny sposób na optymalizację kosztów produkcji.

Więcej o nowościach można zobaczyć w artykule Co nowego w ZW3D 2016.

Program CAD CAM ZW3D 2016 nowa edycja
Formaty ZW3D CAD/CAM 2016

Zapraszamy na szkolenia CAD/CAM

Szkolenia są prowadzone w siedzibie firmy 3D Master w Warszawie. Zajęcia teoretyczne i praktyczne dostosowane do potrzeb i umiejętności Klienta prowadzimy pod kierunkiem naszych ekspertów. Specjaliści ds. systemów CAD/CAM nauczą Cię modelowania i projektowania 3D oraz obróbki CAM.
Organizujemy profesjonalne, indywidualne i grupowe kursy CAD/CAM oraz szkolenia CNC.