Nadchodzą targi Warsaw Industry Week

3D Master na na targach Warsaw Industry Week
targi Warsaw Industry Week

Nadchodzą targi Warsaw Industry Week

Już niebawem odbędzie się III edycja Warsaw Industry Week, najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej w tej części Europy. Targi odbędą się w dniach 6 – 8 listopada w Centrum wystawienniczym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Podczas tych trzech dni nie może zabraknąć zespołu 3D MASTER, który zaprezentuje innowacyjne rozwiązania z zastosowaniem technologii 3D, w tym najnowszy SKANER 3D Artec Ray oraz moduł Volumill w ZW3D. Zapraszamy na stanowisko 511 w hali F.

Bezpłatne zaproszenie od 3D MASTER

Jeżeli chcesz przyjść na Międzynarodowe Targi Warsaw Industry Week, a nie masz jeszcze zaproszenia, wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Napisz do nas na adres: marketing@3dm.pl, a my wyślemy do Ciebie bezpłatne elektroniczne zaproszenie.

Premiera skanera Artec Ray na targach Warsaw Industry Week

W czasie trwania targów zaprezentujemy nasz najnowszy skaner 3D – Artec Ray, który miał swoją premierę raptem tydzień temu. Artec Ray jest skanerem, który bardzo dobrze sprawdza się w skanowaniu dużych obiektów, jednocześnie zachowując wysoką dokładność pomiarową. Urządzenie ma zastosowanie m. in. w transporcie, przemyśle maszynowym, w ocenie uszkodzeń konstrukcji architektonicznych czy skanowaniu przestrzeni. Najnowszy skaner będzie można zobaczyć na naszym stoisku.

Artec Ray

Volumill na Warsaw Industry Week

Podczas tragów można skorzystać z atrakcyjnej oferty na najnowszy moduł VoluMill oraz porozmawiać z nami o możliwościach wdrożeniowych. ZW3D CAD/CAM to więcej niż program do modelowania – idealnie nadaje się do obróbki w przemyśle, a dodatkowy moduł Volumill daje jeszcze większe możliwości optymalizacyjne całego procesu. Przedsiębiorstwa, które zakupią najnowszy dodatek do ZW3D będą mogły znacznie skrócić czas obróbki, co w istotny sposób wpłynie na podniesienie ich konkurencyjności.  Dodatkowo Volumill zwiększa wydajność narzędzi odpowiedzialnych za obróbkę -narzędzie może pracować nawet o 800% dłużej niż w standardowym module.

Do zobaczenia na targach!