fbpx

Konkurs 3D Master Przebudzenie mocy – kosmiczny projekt 3D

Konkurs Kosmiczny projekt 3D

Konkurs 3D Master Przebudzenie mocy – kosmiczny projekt 3D

Konkurs zakończony – wyniki ogłoszone.

Premiera kolejnej części legendarnej serii \\\”Gwiezdne wojny – Przebudzenie mocy\\\” juz tuż tuż. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Ciebie kosmiczny konkurs z nagrodami.

Jesteś fanem gwiezdnej serii?

Jeśli jesteś fanem gwiezdnej serii albo fascynuje Cię kreatywne działanie, a wyobraźnia jest Twoją mocną stroną – weź udział w naszym gwiezdnym projekcie 3D. Konkurs projektowy to nie tylko wyzwanie, ale także fanstastyczne zajęcie, które przyniesie Ci wiele satysfakcji i radości z samego faktu tworzenia! Masz również możliwość wygrania kosmicznych nagród!

Fascynują Cie podróże międzyplanetarne?

Lubisz tworzyć i realizować nietypowe zadania? Masz duszę kreatora i podróżnika? Interesują Cię innowacyjne, nowe technologie? A może jesteś miłośnikiem pięknych pojazdów?

Jeśli na większość tych pytań odpowiedziałeś pozytywnie – nasz kreatywny konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Stwórz dowolny projekt kosmicznego pojazdu.

Pełna dowolność działania w zakresie opracowania projektu – gwarantowana. Ważne jednak, abyś poznał zasady konkursu. Nasze zasady są proste!

Wyobraź sobie, że oddalony o miliony lat świetlnych jesteś całkiem sam gdzieś daleko stąd w odległej galaktyce…a wokół Ciebie krążą tylko zimne meteoryty i bezduszne drony.

A potem usiądź wygodnie przed monitorem i wyobraź sobie realny pojazd kosmiczny, innowacyjny gwiezdny statek, absolutnie zgodny z Twoją wizją, który błyskawicznie zawiezie Cięw bezpieczne miejsce: ku marzeniom!

 

Zaprojektuj gwiezdny pojazd 3D i zgłoś swój projekt do Konkursu online!

Twój projekt 3D może być inspirowany statkami kosmicznymi z gwiezdnych serii \\\”Star wars\\\”, a nawet może być kopią jednego z pojazdów, lecz nie jest to konieczne. Nie chcemy Cię ograniczać. Możesz stworzyć dowolny, klasyczny lub innowacyjny pojazd 3D w zależności od Twojej fantazji. Nagradzamy kreatywność, zaangażowanie i innowacyjne rozwiązania.

Niech moc będzie z Tobą!

Konkurs na kosmiczny projekt 3D

Kosmiczne nagrody 3D:

Nagrodami w konkursie Przebudzenie mocy – Gwiezdny projekt 3D będą:

I miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD CAM moduł Premium na rok użytkowania gra na PC „Battle front ” oraz wydruk opracowanego projektu.

Łączna wartość nagrody I: 750 PLN.

II miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD CAM moduł Standard na rok użytkowania, budzik Star Wars ”R2-D2” oraz wydruk opracowanego projektu.

Łączna wartość nagrody II: 550 PLN.

III miejsce: licencja na oprogramowanie ZW3D CAD CAM moduł Lite na rok użytkowania, PenDrive Star Wars „Mistrz Yoda\\\” oraz wydruk opracowanego projektu.

Łączna wartość nagrody III to 250 PLN.

Zasady konkursu:

Twoje zadanie konkursowe składa się z trzech etapów.

1. Aby przystąpić do działania wejdź na Facebooka i polub nasz fanpage 3D Master: https://www.facebook.com/3D-Master-181610901858563/?ref=hl

2. Następnie zaprojektuj gwiezdny pojazd 3D Master posługując się programem ZW3D CAD CAM i po spakowaniu do archiwum ZIP wgraj go na dowolny, bezpłatny serwer wymiany plików.

3. Pod adres mailowy konkurs@3dmaster.com.pl wyślij informację z bezpośrednim linkiem do udostępnionego projektu w tytule maila wpisując: \\\”Kosmiczny projekt 3D\\\”.

Szczegóły Konkursu:

Konkurs ma charakter internetowy, co oznacza, że nformacje na temat konkursu dostępne są na stronach internetowycjh

Czas trwania konkursu: 16.12.2015 – 10.02.2016.

Program ZW3D CAD CAM możesz bezpłatnie pobrać ze strony www.zw3d.com.pl wypełniając formularz pobraniowy. Wchodzisz w zakładkę „Pobierz” i klikasz w Aktualna wersja 2015, wysyłasz do nas wypełniony formularz wpisując w okienku „Dodatkowe informacje” hasło: \\\”konkurs 3D\\\”.

Z pobranego programu możesz korzystać nie tylko w celach konkursowych.

Wskazówki:

Projekt należy przygotować w programie ZW3D CAD CAM i zapisać w pliku z rozszerzeniem .Z3.
Projektowanie z ZW3D CAD CAM nie jest trudne! Jeśli jednak nie próbowałeś jeszcze projektować w ZW3D to przeczytaj poniższe wskazówki:
Jeśli nie znasz programu ZW3D CAD CAM, a chcesz spróbować swoich sił w projektowaniu możesz bezpłatnie skorzystać z materiałów szkoleniowych 3D Master.

Na stronie zw3d.com.pl w zakładce \\\”Wsparcie\\\” znajdziesz różne materiały szkoleniowe zawierające wiele użytecznych wskazówek jak projektować w ZW3D; między innymi darmowy samouczek \\\”Szybki Start w CAD CAM\\\”.

Na naszym kanale youtube.com opublikowaliśmy również filmy instruktazowe, które ułatwiają pracę w programie ZW3D. Dzięki nim możesz poznać ogólne zasady projektowania 3D, i zobaczyć jak stworzyć gwiezdny pojazd.

Zgłoszenie udziału w Konkursie jst równoznaczne z akceptacją regulaminu.

Zgłoszenie udziału w Konkursie jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu 3D Master Przebudzenie mocy.

Obudź w sobie moc twórczą i weź udział w naszym konkursie!
Stwórz gwiezdny pojazd 3D!