fbpx

ZW3D 2011 BETA PROGRAM

ZW3D CAD/CAM 2011

Nowe rozwiązanie CAD/CAM – ZW3D 2011 wydanie Beta!

Projektanci otrzymują możliwość przetestowania  Hybrydowego Modelowania 3D Nowej Generacji

  PL_ZW3D2011-banner-beta950350

ZW3D 2011 Beta,  Zdobądź nowe doświadczenia jako pierwszy!

ZW3D 2011 Beta oferuje nowe, przełomowe technologie CAD / CAM, które z pewnością poprawią jakości obsługi i wydajność pracy. W nowej wersji wprowadzono wiele innych ciekawych funkcji oraz ważne udoskonalenia, na które należy zwrócić uwagę.

Beta program potrwa do 1 maja i dotyczy oprogramowania, którego premiera jest zapowiedziana na koniec maja. Po zakończeniu testów, zachęcamy do wypełnienia ankiety.

 

video 

 Główne cechy oprogramowania CAD/CAM ZW3D 2011:

SMOOTHFLOWTM BEZPOŚREDNIA EDYCJA

ZW3D_2011_cadcam1 
ZW3D 2011 jest wyposażony w nowej generacji technikę projektowania 3D SmoothFlow. SmoothFlow czyni z ZW3D 2011 najszybszy i najbardziej wydajny system 3D CAD z dostępnych na rynku! Łączy ona w sobie szybkość i elastyczność modelowania bezpośredniego z precyzyjną kontrolą projektowania opartego na wymiarach, bez utraty cech i funkcjonalności modelowania opartego na drzewie historii operacji. Dzięki tej funkcjonalności można szybko modyfikować, zarówno właściwości rodzimej, jak również importowanej geometrii bez regeneracji historii.

   

* QuickEdit (szybka edycja)

 ZW3D_2011_cadcam2

Rewelacyjne usprawnienie tworzenia i edycji kształtów. Edycja zaimportowanych danych, jakby były rodzimymi plikami ZW3D i wprowadzanie zmian szybciej niż konkurenci z ich własną geometrią! Teraz z QuickEdit użytkownicy nie muszą wstępnie wybierać narzędzia do edycji. Na przykład, jeśli klikną na powierzchnię lub część 3D a następnie klikną prawym przyciskiem myszy, pojawiają się wtedy niektóre dostępne narzędzia. Projektowanie i edycja geometrii części staje się przyjemniejsza i bardziej intuicyjna. Funkcjonalność ta pozwala na edycję geometrii zależną od aktualnie wykonywanej czynności (kontekstu).

* ZINTEGROWANA BIBLIOTEKA PARTSOLUTIONS

ZW3D_2011_cadcam3

Ta nowa funkcjonalność zapewnia bogate możliwości wstawiania części ANSI, BSI, CSN, DIN, ISO, EN, GB, GOST, JB, JIS oraz innych norm międzynarodowych. Zapewnia to skrócenie czasu tworzenia modeli i zwiększa efektywność pracy.

   

* OBLICZANIE RDZENIA I MATRYCY W JEDNYM KROKU

 ZW3D_2011_cadcam4

Rdzenie i matryce mogą być tworzone w jednej operacji. Redukuje to czas projektowania form, a także zwiększa stopień dokładności w porównaniu z dwoma operacjami.

* AUTOMATYCZNA OBRÓBKA CECH 3D

ZW3D_2011_cadcam5 

Korzystanie z kombinacji narzędzi ZW3D, automatyzacji obróbki i logiki warsztatowej, ZW3D dzieli topologię części na cechy bryłowe i analizuje możliwości biblioteki narzędzi do wygenerowania efektywnej i skutecznej obróbki CAM. Ta przełomowa technologia pozwala na skrócenie czasów cyklu programowania i obróbki. Można oszacować, że ta nowa technologia pozwoli skrócić czas programowania o połowę i może obniżyć rzeczywisty czas cyklu obróbki nawet do 30 procent.