Nowe rozwiązanie CAD/CAM – ZW3D 2011 wydanie Beta!
Projektanci otrzymują możliwość przetestowania Hybrydowego Modelowania 3D Nowej Generacji
ZW3D 2011 Beta, Zdobądź nowe doświadczenia jako pierwszy!
ZW3D 2011 Beta oferuje nowe, przełomowe technologie CAD / CAM, które z pewnością poprawią jakości obsługi i wydajność pracy. W nowej wersji wprowadzono wiele innych ciekawych funkcji oraz ważne udoskonalenia, na które należy zwrócić uwagę. Beta program potrwa do 1 maja i dotyczy oprogramowania, którego premiera jest zapowiedziana na koniec maja. Po zakończeniu testów, zachęcamy do wypełnienia ankiety.
|
Główne cechy oprogramowania CAD/CAM ZW3D 2011:
* SMOOTHFLOWTM BEZPOŚREDNIA EDYCJA
* QuickEdit (szybka edycja)
Rewelacyjne usprawnienie tworzenia i edycji kształtów. Edycja zaimportowanych danych, jakby były rodzimymi plikami ZW3D i wprowadzanie zmian szybciej niż konkurenci z ich własną geometrią! Teraz z QuickEdit użytkownicy nie muszą wstępnie wybierać narzędzia do edycji. Na przykład, jeśli klikną na powierzchnię lub część 3D a następnie klikną prawym przyciskiem myszy, pojawiają się wtedy niektóre dostępne narzędzia. Projektowanie i edycja geometrii części staje się przyjemniejsza i bardziej intuicyjna. Funkcjonalność ta pozwala na edycję geometrii zależną od aktualnie wykonywanej czynności (kontekstu).
* ZINTEGROWANA BIBLIOTEKA PARTSOLUTIONS
Ta nowa funkcjonalność zapewnia bogate możliwości wstawiania części ANSI, BSI, CSN, DIN, ISO, EN, GB, GOST, JB, JIS oraz innych norm międzynarodowych. Zapewnia to skrócenie czasu tworzenia modeli i zwiększa efektywność pracy.
* OBLICZANIE RDZENIA I MATRYCY W JEDNYM KROKU
* AUTOMATYCZNA OBRÓBKA CECH 3D
Korzystanie z kombinacji narzędzi ZW3D, automatyzacji obróbki i logiki warsztatowej, ZW3D dzieli topologię części na cechy bryłowe i analizuje możliwości biblioteki narzędzi do wygenerowania efektywnej i skutecznej obróbki CAM. Ta przełomowa technologia pozwala na skrócenie czasów cyklu programowania i obróbki. Można oszacować, że ta nowa technologia pozwoli skrócić czas programowania o połowę i może obniżyć rzeczywisty czas cyklu obróbki nawet do 30 procent.