fbpx

Jesienna promocja ZW3D CAD/CAM. Zgarnij rabaty i voucher na drukarkę 3D!

Najnowsza promocja ZW3D CAD/CAM- rabat aż do – 35%!

Okres jesienny, to praktycznie w każdej branży czas okazji i promocyjnych cen. Nie inaczej jest w świecie 3D. W ramach najnowszej promocji, obowiązującej od 16 października do 30 listopada przygotowaliśmy bardzo ciekawą ofertę dla przyszłych użytkowników programu ZW3D CAD/CAM. Kupując licencję na oprogramowanie otrzymasz aż 20 % rabatu na pierwszą licencję, 35 % na drugą, 20% na trzecią i kolejne 35 % na czwartą licencję. To jednak nie wszystko. Dla korzystających z promocyjnego zakupu programu przygotowaliśmy również zupełnie darmową aktualizację programu do wersji ZW3D 2018, oraz voucher o wartości 1000 zł. na zakup drukarki 3D marki ZORTRAX.

Jesienna promocja ZW3D
ZW3D

ZWSOFT (ZWCAD Software, Ltd.) to światowej sławy dostawca rozwiązań CAD/CAM. Firma może poszczycić się liczbą ponad 320 000 Klientów w 80 krajach na całym świecie. Wysoka jakość usług i standardów w procesie wdrożenia systemu ZW3D i ZWCAD wpływają na bardzo dobrą reputację firmy. ZWSOFT stworzył oprogramowanie do projektowania 3D- ZW3D CAD/CAM, które zaspokaja oczekiwania zarówno rynku 2D jak i 3D. Kluczowymi Klientami firmy ZWSOFT korzystającymi z nowoczesnych rozwiązań 3D są m.in. Siemens, Sony Ericsson, Panasonic czy Carrefour.

Firma 3D MASTER od wielu lat jest partnerem biznesowym ZWSOFT i Autoryzowanym Gold Resellerem oprogramowania ZW3D CAD/CAM. Dzięki wieloletnim doświadczeniom i ambitnym planom rozwoju możemy poszczycić się personelem technicznym pomocnym w określeniu potrzeb klienta oraz wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu nowych produktów bezpośrednio u klienta. To jednak nie wszystkie plusy jakie daje nam wieloletnia współpraca z producentem oprogramowania. Dzięki niej możemy również zaproponować promocyjne warunki i ceny, niedostępne u innych sprzedawców. Korzystając z tej możliwości przygotowaliśmy jesienna akcję promocyjną, skierowaną do klientów zainteresowanych zakupem oprogramowania ZW3D CAD/CAM.