fbpx

Pobierz ZW3D edycja 2016

 

Darmowy program CAD/CAM

Bezpłatny CAD 3D – testowanie przez 30 dni Pełna funkcjonalność CAD/CAM

 

 

Wśród osób podających prawidłowe dane zostaną rozlosowane długoterminowe licencje ZW3D CAD/CAM.

{module Pobierz ZW3D2016}

Dziękujemy za pobranie programu ZW3D CAD/CAM.

Pobrana wersja darmowy program CAD/CAM działa przez 30 dni w wersji Premium (pod warunkiem, że nigdy wcześniej nie był instalowany). W przypadku chęci testowania modułu innego niż Premium prosimy o kontatk za pomocą formularza kontaktowego.

Aby rozpocząć naukę i testowanie programu ZW3D CAD/CAM proponujemy skorzystanie z poniższych możliwości:

      Wsparcie w nauce ZW3D jest bezpłatne:

 

  • Prezentacja programu ZW3D CAD/CAM

Pierwszy i najłatwiejszy sposób poznania możliwości oprogramowania ZW3D CAD/CAM to prezentacja programu przez Internet. Specjaliści z działu technicznego za pomocą systemu typu “zdalny pulpit” zaprezentują różnem wszechstronne funkcjonalności programu. W czasie trwania prezentacji przewidziany jest interaktywny udział i możliwość zadawania pytań. Zapraszamy do nauki programu ZW3D z naszym wsparciem.

 

  • Szkolenie z programu ZW3D CAD/CAM

 

Po zapoznaniu się z możliwościami programu ZW3D CAD/CAM online, proponujemy szkolenie CAD/CAM w zakresie programu ZW3D. Pierwsze szkolenie prowadzimy przez Internet w sposób podobny do prezentacji. Rożnica polega na tym, że podczas szkolenia prowadzący szkolenie pokazuje jak należy projektować 3D, ale wszystkie czynności  w programie wykonuje osoba ucząca się.

 

 {module pobierz ZW3D2016}