fbpx

Szkolenia CNC

szkolenie kurs cnc warszawa

Szkolenia z obsługi maszyn CNC – Kurs CNC – Szkolenie CNC

 

Firma 3D MASTER specjalizuje się w takich dziedzinach jak: technologie CNC, maszyny CNC oraz programowanie CNC.

Szkolenia CNC to nasza specjalność: prowadzimy kursy CNC i szkolenia z obsługi i programowania maszyn CNC: programujemy tokarki i frezarki sterowane numerycznie.

Dzięki naszym kursom każdy operator CNC ma możliwość nauki programowania maszyn sterowanych numerycznie. 

Zajmujemy się programowaniem różnych maszyn ze sterowaniem, m.in.: Fanuc, Heidenhain iTNC 530, SINUMERIK 810-828 (ISO jak również SHOP MILL, SHOP TURN), GSK, FAGOR, HASS itp.

Szkolenia z zakresu programowania CNC odbywają się bezpośrednio na obrabiarce Klienta, w fabryce lub zakładzie produkcyjnym. Termin do ustalenia zgodnie z oczekiwaniami Klienta, w czasie nie kolidującym z cyklem produkcji.

Poznaj metody programowania CNC – zyskaj nowe kompetencje zawodowe!

 

szkolenie kurs cnc warszawa

 

Dbamy o to, aby nasi Klienci nie tracili czasu na dojazdy, oszczędzali swoje pieniądze i zasoby, a co najważniejsze bierzemy pod uwagę zaplanowany proces produkcyjny, gdyż szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Przy pomocy naszych specjalistów przyszły operator CNC uczy się obsługi maszyny, na której wkrótce będzie pracował!

Zakres tematyczny szkolenia z programowania CNC opracowujemy indywidualnie zgodnie z wymaganiami Klienta. Dostosowujemy plan szkoleń do potrzeb Klienta z uwzględnieniem stopnia zaawansowania przyszłych użytkowników maszyn CNC.

Szkolenia CNC przeznaczone są dla operatorów CNC i mają na celu nauczenie samodzielnego programowania maszyn numerycznych i sterowania nimi.

Co oferujemy w ramach szkolenia CNC?

– Przygotowanie do pracy i pracę na rzeczywistych obrabiarkach przemysłowych
– Omówienie procedur pracy z obrabiarkami CNC oraz kodu ISO
– Niezbędną wiedzę teoretyczną
– Ćwiczenia praktyczne w oparciu o konkretne przykłady
– Zdobycie umiejętności samodzielnej pracy na obrabiarkach CNC
– Możliwość uzupełnienia wiedzy praktycznej o znajomość komputerowych symulatorów obróbki CNC
– Wsparcie kadry doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem
– Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu obsługi CNC i programowania obrabiarek CNC

Łączymy projektowanie procesu wytwarzania CAM z programowaniem maszyn sterowanych numerycznie /obrabiarek CNC. Nasi instruktorzy są także ekspertami w zakresie projektowania CAD/CAM, dysponują szeroką wiedzą popartą wieloletnią praktyką i stale się doskonalą. Posiadamy pełen pakiet podręczników specjalistycznych, opracowanych przez nasz zespół jako wsparcie w pracach projektowych CAD/CAM.

Posiadamy własne Centrum Szkoleniowe w Warszawie: obszerną i dobrze wyposażoną salę konferencyjną, sprzęt multimedialny oraz dwie mniejsze sale przeznaczone dla kursantów. Kursy CNC / CAM odbywają się zazwyczaj w konkretnym miejscu wskazanym przez Klienta: w fabryce lub na  hali produkcyjnej.  

 szkolenie kurs cnc cam cad

 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy:  info@3dm.pl