fbpx

Targi Mach- Tool Poznań 2015

targ mach tool

Targi Mach-Tool Poznań 2015 

 

Nasze stanowisko jest już gotowe dla odwiedzających targi ! 

 

 

targ mach toolCelem targów ITM Polska jest prezentacja i promocja dokonań przemysłowych na światową skalę.
Tym samym umożliwiają one przedsiębiorcom zrobienie biznesowego kroku w przyszłość w stopniu nieporównywalnym z żadnym innym wydarzeniem w Polsce. 

Nasza firma prezentuje znakomity pokaz drukarek 3D oraz skanerów 3D
Pokazujemy na żywo oprogramowanie CAD/CAM ZW3D. 

Targi ITM Polska są przykładem doskonałego mariażu przemysłu, biznesu i nauki.
Bierze w nich udział blisko 1000 wystawców, którzy prezentują innowacyjne maszyny i rozwiązania dla takich gałęzi przemysłu jak transport, motoryzacja, obróbka powierzchni, kolejnictwo, spawalnictwo, hutnictwo, metalurgia, plastyczna obróbka metalu, lakiernictwo czy bezpieczeństwo i higiena pracy.
W Poznaniu prezentowany jest także dorobek inżynierów, zespołów projektowych i jednostek naukowych –innowacje i najnowocześniejsze rozwiązania, które trafiają na grunt przemysłu, umożliwiając zwiększenie wydajności urządzeń, optymalizację pracy zakładów produkcyjnych i podniesienie rynkowej atrakcyjności i konkurencyjności firm.

Targi ITM Polska to ważny punkt w drodze rozwoju,  aby stać się firmą przyszłości !

 

Nasza firma proponuje na swoim stanowisku możliwość zapoznania się ze świetnym sprzętem skanującym 3D, drukarkami 3D oraz ofertami Naszego oprogramowania ZW3D doskonale spisującymi się podczas projektowania 3D.

Prestiżowym wydarzeniem, które już po raz trzynasty odbędzie się w Poznaniu jest Forum Inżynierskie (9 czerwca) z tematem przewodnim oscylującym wokół innowacyjnej techniki w medycynie. Swoją czwartą edycję będzie miał natomiast Dzień Mechanika (10 czerwca).