fbpx

Targi TOOLEX 2014

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej firmy na targach TOOLEX, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 30.09-2.10.2014. Znajdą nas Państwo w pawilonie A na stoisku 201 – zaraz przy głównym wejściu na targi.

Na targach będziemy prezentować możliwości oprogramowania ZW3D CAD/CAM. Będą mogli Państwo zobaczyć, jak działa oprogramowanie do symulacji maszyn CNC i robotów przemysłowych – Eureka, bezpośrednio na robocie frezującym firmy KUKA. Zaprezentujemy również programy takie jak QuadriSpace – do tworzenia interaktywnych PDFów 3D, 3D DOCTOR – do tworzenia modeli 3D ze zdjęć pochodzących m.in. z tomografu komputerowego oraz rezonansu magnetycznego, ZBrush – narzędzie do modelowania, rzeźbienia i malowania w 3D.

Na naszym stoisku odbędzie się pokaz skanowania 3D (skanery firmy Artec) oraz druku 3D (drukarka 3D UP3D).

Każda osoba, która odwiedzi nasze stoisko i powoła się na akcję „MOJA TWARZ W 3D” może liczyć na bezpłatne wykonanie skanu 3D twarzy.

Wszystkie osoby, które chcą odwiedzić nasze stoisko zachęcamy do wypełnienia formularza. Na podany w formularzu mail otrzymają Państwo zaproszenie, które upoważnia do bezpłatnego wstępu na targi.

 {module TOOLEX zaproszenie}