fbpx

Promocja – Kup ZW3D 2013 otrzymaj 2014

Kup 2013 otrzymasz 2014

Kup 2013 otrzymasz 2014

Chcesz zacząć teraz swoją pracę z wydajnym CAD/CAM 2014. Istnieje jednak jeszcze kilka miesięcy do ukazania się najnowszej wersji. Co należy zrobić?

 

Wybierz ZW3D teraz!

 

Użytkownicy, którzy kupią ZW3D 2013 po 6 stycznia 2014, a przed 10 marca 2014, mogą bezpłatnie zaktualizować oprogramowanie do wersji 2014, gdy będzie ono dostępne!

 

Więcej o nowościach tutaj:  ZW3D 2014 Beta

 

Dlaczego warto wybrać ZW3D

 

W pełni zintegrowany system 3D CAD/CAM

3D CADCAM solution

 

W konkurencyjnej cenie, ZW3D pomaga zrealizować zadania z zakresu CAD/AM, które wcześniej wymagały autonomicznego oprogramowania CAD i CAM. Zintegrowany system ułatwia zarządzanie danymi 3D i przejście z projektowania do wytwarzania.  

 

 

 

Unikalne hybrydowe modelowanie bryłowo-powierzchniowe

Hybrydowe Modelowanie

 

 

Unikalna technologia hybrydowego modelowania bryłowo-powierzchniowego pomoże Ci urzeczywistnić pomysły projektowe 3D poprzez rozbicie granicy między operacjami bryłowymi i powierzchniowymi. Technologia ta zapewnia projektantom więcej kreatywności i możliwości!

 

 

 

Najnowsza technologia podziału form dla elementów nie-bryłowych

Formy-Wtryskowe

W ZW3D można projektować formy na podstawie niedoskonałych brył (elementów złożonych z niezszytych powierzchni) oraz tworzyć stemple i matryce szybciej niż kiedykolwiek wiecześniej. Omijając naprawę modelu, skraca się cały proces produkcji form – od oceny kosztów do produkcji.

 

 

 

 

 

 

Technologia inteligentnej obróbki QuickMillTM

Smart QuickMill Technology

Opatentowana technologia QuickMillTM generuje ścieżki narzędzia dla obróbki zgrubnej z jednolitym obciążeniem freza. Automatycznie dostosowuje prędkość posuwu za pomocą funkcji Zaawansowanej Kontroli Posuwu, aby wydłużyć żywotność narzędzia, obniżyć koszty i podnieść wydajność obróbki.

 

 

 

 

 

Łatwy do nauczenia i wykorzystania

Easy to Learn Use

ZW3D zapewnia szybkie wdrożenie oprogramowania i skraca proces uczenia się dzięki temu, że ma style MS Office, przejrzysty i intuicyjny interfejs użytkownika, interaktywne samouczki 3D Show-n-Tell, filmy, bazy wiedzy i profesjonalny zespól wsparcia technicznego.

 

 

 

Co nowego w wersji 2014?

ZW3D 2014 oferuje zmodernizowane projektowanie i obróbki z wydajniejszym importem danych, elastycznymi narzędziami do modelowania, szybką regenerację, wygodne w użyciu konfiguracje części i wydajne tworzenie dokumentacji 2D oraz narzędzia optymalizacji i edycji ścieżki narzędzia CNC.