fbpx

LightWorks – dla ZW3D 2013

LightWorks

LightWorks

Artisan Lightworks dla ZW3D SP1 2013 już dostępny

Mamy przyjemność poinformować, że nowa wersja dodatku do renderowania Artisan Lightworks kompatybilna z ZW3D SP1 2013 jest już dostępna na rynku. Nowa odsłona oprogramowania Artisan Lightworks dostępna jest w dwóch wersjach: dla systemów 32 i 64 bitowych.

Artisan Lightworks nie od dziś znany jest projektantom jako narzędzie do tworzenia wysokiej jakości fotorealistycznych obrazów. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi oraz wbudowanej bibliotece materiałów, świateł i scen program w szybki sposób potrafi wygenerować rendering dla zaprojektowanego w ZW3D modelu.

Rendering ZW3DWarto wspomnieć, że oprogramowanie Artisan Lightworks wykorzystuje również nawigację OpenGL w czasie rzeczywistym, dlatego też zmiany naniesione na projekt są wyświetlane bardzo szybko. Ponadto uruchamiany jest bezpośrednio ze środowiska ZW3D co również usprawnia pracę i umożliwia zachowanie skojarzonych materiałów, tła i innych ustawień. Jeśli chodzi o samą funkcję demonstracyjną, ciekawa wydaje się funkcja SnapShot umożliwiająca tworzenie szeregu obrazów tworzonego modelu w różnych konfiguracjach. Dzięki tej sprawności możemy zaprezentować klientowi pokaz swoich projektów za pomocą migawek w serii ujęć.

Więcej o dodatku LightWorks Artisan w dziale: RENDERING

Chcesz sprawdzić  Artisan dla ZW3D CAD/CAM wypełnij formularz:

{module Pobierz Artisan}