fbpx

Konkurs – pobudź swoją wyobraźnię z ZW3D CAD/CAM

Banner 3D konkurs POJAZD Bohatera

Banner 3D konkurs POJAZD Bohatera

Zaprojektuj pojazd dla swojego ulubionego bohatera.

Dla większości ludzi superbohaterowie są niezastąpioną częścią dzieciństwa. Było ono wypełnione czytaniem komiksów, oglądaniem kreskówek w telewizji czy na dużym ekranie. Pamiętałeś ich moce i bez problemów recytowałeś je kolegom.

Wszyscy bohaterowie musieli dotrzeć na miejsce, aby nieść pomoc, ale nie wszyscy potrafili latać. Wyobrażałeś sobie kiedyś zaprojektowanie swojemu ulubionemu superbohaterowi pojazd gotowy do akcji? Teraz przyszła pora na przypomnienie sobie wymarzonego mobilu, i zamodelowanie go w 3D.

ZWSOFT ponownie połączył się z GrabCAD w konkursie, dającym możliwość GrabCADowcom szanse na zaprezentowanie swojej wyobraźni, kreatywności i umiejętności. Projekty nie są ograniczone do samochodów. Zaprojektuj jakąkolwiek formę transportu, pomagającą bohaterowi dotrzeć na czas.

Do wygrania Nagrody pieniężne, drukarki 3D, myszy 3D :

1 Miejsce: 1 000 $ + Drukarka 3D Tiertime Up! Plus (o wartości $1,499) + 3Dconnexion SpacePilot® Pro

2 Miejsce: 800 $ + Drukarka 3D Tiertime Up! Mini (o wartości $899) + 3Dconnexion SpaceMouse® Pro

3 Miejsce: 600 $ + Drukarka 3D Tiertime Up! Mini (o wartości $899) + 3Dconnexion SpaceNavigator®

4 Miejsce:
Najbardziej kreatywny projekt: 200$ + 3Dconnexion SpaceNavigator®

5 Miejsce:
Najbardziej popularny projekt: 200$ + 3Dconnexion SpaceNavigator®

Wymagania:

– Zaprojektuj bazę w ZW3D. Uczestnicy nie mogą importować modelu 3D z innego oprogramowania i zapisać go jako plik Z3. Zrób znaczące zmiany na jakimkolwiek importowanym modelu, lub utwórz nowy model z częściami zaimportowanymi do ZW3D. Podaj źródło importu i autora.

– Uczestnik musi wysłać plik .z3, rendering i plik STEP lub IGES projektu.

– Zachęcamy do korzystania z modelowania hybrydowego podczas tworzenia pojazdów.

Zasady:

– Prace zgłaszamy na stronie GrabCAD.

– Konkurs jest dostępny dla każdego. Możesz dodać tyle projektów na ile masz ochotę, ale muszą być zgodne z wymaganiami.

– Tylko modele przesłane do biblioteki GrabCAD przez stronę konkursu będą brały w nim udział. Uczestnicy muszą dodać plik .z3 który jest rozszerzeniem ZW3D. Oznacz model jako „supervehicle”.

– Projekty grupowe są dozwolone. W razie wygranej nagroda pieniężna zostanie przelana liderowi zespołu, który będzie odpowiedzialny za jej rozdzielenie. Nagroda przysługuje jednemu uczestnikowi bądź zespołowi.

– Uczestnikom nie przysługuje jakiekolwiek odszkodowanie bądź zwrot za poniesione koszty. Udział nie powinien stanowić zatrudnienia, zlecenia, bądź oferty zatrudnienia czy zlecenia.

– Zwycięskie projekty zostaną wybrane w oparciu o zasady i wymagania. Oceniany będzie zarówno design, jak i kreatywność.

– Przystępując do konkursu:

     a. Gwarantujesz, że projekt jest twoją oryginalna pracą
   b. Wg. Twojej wiedzy taki projekt nie jest i nigdy nie był w produkcji, bądź w jakikolwiek inny sposób      prezentowany lub wystawiany.
     c. Zarówno projekt, jak i jego wykorzystanie nie narusza praw autorskich.

– Wszystkie nagrody pieniężne są przesyłane przez Paypal. Nagrodzony uczestnik jest osobiście odpowiedzialny za opłacenie wszystkich podatków związanych z otrzymaniem nagrody jeśli jest to wymagane w jego kraju, miejscu zamieszkania, miejscu pracy itp.

– Wszystkie pliki muszą zostać udostępnione publicznie i zwycięskie projekty stają się własnością intelektualną (IP) sponsora. Sponsor ma prawo promować wygrany model. Wszystkie uploady prywatne zmienią się na publiczne wraz z końcem terminu konkursu.

– Konkurs zaczyna się 16 września 2013 i kończy 27 października 2013 o 23:59 czasu UTC. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni najpóźniej 27 listopada 2013 roku.

Wysyłając zapytanie na maila info@zw3d.com.pl dostarczymy licencję czasową, w przypadku gdy ktoś testował już wcześniej program ZW3D CAD/CAM.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

 

Sponsorzy konkursu: ZWSOFT, GrabCAD, 3D Connexion, Tiertime