fbpx

Start

ZW3D CAD/CAM - na ewolucja z VX3D

ZW3D CAD/CAM - na ewolucja z VX3D

 

 
 
 
Firma 3D Master jako pierwsza w Polsce (w 2008 roku) wprowadziła na polski rynek oprogramowanie VX CAD/CAM. Obecna nazwa programu ZW3D CAD/CAM.
Możemy pochwalić się najdłuższym doświadczeniem we wdrażaniu tego oprogramowania.
ZW3D CAD/CAM - na ewolucja z VX3D
 
ZW3D VAR Polska 3D MASTER
 
 
 
Firma 3D Master posiada status VAR (Value Added Reseller – organizacja dodająca wartość do sprzedawanego systemu) oprogramowania ZW3D CAD/CAM. W naszej ofercie posiadamy propozycje współpracy skierowane zarówno do małych, rozpoczynających działalność  firm, osób prywatnych, jak i dużych przedsiębiorstw. Współpraca polega nie tylko na dostarczaniu rozwiązań do projektowania CAD i tworzenia technologii produkcyjnych CAM, ale również udzielaniu wsparcia technicznego oraz prowadzeniu profesjonalnych szkoleń i rozwiązywaniu złożonych zagadnień technicznych. 

W oparciu o wieloletnie doświadczenia z systemami CAD/CAM gwarantujemy, że rozwiązania ZW3D są najlepszymi na rynku w relacji jakości systemu do jego ceny. Żaden inny produkt tak wysokiej klasy nie kosztuje tak mało!!!

 
 
 
Oprogramowanie ZW3D powstało w rezultacie połączenia sił VX Corporation z ZWCAD Software Co. Ltd., odnoszącym sukcesy developerem niezawodnego systemu 2D. Celem podjęcia wpółpracy było stworzenie nowej linii produktów. ZWSOFT ma dwa ośrodki badawczo-rozwojowe z siedzibą w Chinach i łączą one swoje wysiłki z centrum badawczo-rozwojowym (R&D) na Florydzie w celu udoskonalenia i rozwoju produktu ZW3D.
 
Ewolucja programu ZW3D CAM CAMSięgając do korzeni oprogramowania ZW3D, należy wrócić do roku 1985, gdy firma VX Corporation została założona przez Marka Vorwallera i Forresta Blaira. W 1989 roku korporacja weszła w 4-letni kontrakt z NKK Corp. z Japonii (jeden z największych światowych producentów stali). Tam wprowadzili w 1991 roku do przemysłu pierwszy hybrydowy system CAD/CAM.
Od 1994 firma była znana jako Varimetrix, biorąc swą nazwę od określeń „variational geometry” i „parametric technology” – co stanowi dwa podstawowe komponenty jądra programistycznego ZW3D.

W tym samym roku (1994) VX rozpoczął współpracę z Samsung Electronics Co. Ltd. rozwijając zaawansowany system CAD/CAM dla wewnętrznego rozwoju produktów marki Samsung.

Rezultatem tych działań był VX CAD/CAM™, zaawansowane, zintegrowane rozwiązanie CAD/CAM. W marcu 1999 program VX CAD/CAM był już dostępny komercyjnie. System pozwalał projektantom tworzyć hybrydowe modele z dokumentacją 2D, budować formy wtryskowe i posługiwać się inżynierią odwrotną.  W 2001 nazwa Varimetrix została skrócona do VX.

Od 25 września 2010 r. wszystkie produkty VX zostały włączone do nowej linii produktów ZW3D Oprogramowania CAD/CAM.
Obecnie ZW3D to zaawansowany program CAD CAM o przyjaznym dla użytkownika interfejsie, który wyróżnia cena i funkcjonalność.